Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Huddersfield - Newcastle, Nasleduje: 16:25 Štúdio PL
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: J. Isner - G. Dimitrov , Nasleduje: 17:10 N. Kyrgios - D. Ferrer
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Girona - Atlético Madrid, Nasleduje: 16:10 Sevilla - Espanyol
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Magazín Montreal, Nasleduje: 16:00 Birmingham

El Clásico

El Clásico - klasika futbalových klasík! Súperenie Realu Madrid a Barcelony je najsledovanejším meraním síl minimálne na tejto planéte. Blaugranas ako zástupcovia Katalánska a Merengues reprezentujúci kráľovské Kastílsko. Nepriateľstvo oboch táborov v posledných rokoch zvýrazňuje rivalita dvoch momentálne najlepších futbalistov - Lionela Messiho v drese Barcy a Cristiana Ronalda v tíme "pusiniek". El Clásico exkluzívne na DIGI Sport 3 v nedeľu 23. apríla so Štúdiom La Liga od 19:00 alebo priamo na Estadio San Bernabéu prostredníctvom zájazdu pre dve osoby.

Ronaldo 908
Messi 1667

Súťaž o zájazd na El Clásico

Výhercom zájazdu sa stal Michal Bank, ktorý správne odpovedal, že Cristiano Ronaldo nie je najlepším strelcom El Clásica v histórii.

[RELATED.VIDEO:1]

Chceš cestovať na zápas La Ligy Real Madrid - FC Barcelona s DIGI Sport a Futbaltour? Tak posielaj SMS s odpoveďou na otázku:

"Je najlepším strelcom v histórii El Clásica Cristiano Ronaldo? Áno alebo Nie?", na skrátené číslo: 6668 pre Slovensko, 900 11 30 pre Česko

SMS posielaj v tvare:

               LL /medzera/ A, alebo LL /medzera/ N /medzera/ meno a priezvisko

Hráme o zájazd pre 2 osoby na zápas La Ligy Real Madrid - FC Barcelona, ktorý sa odohrá  v Madride na Estadio Santiago Bernabéu v nedeľu 23. apríla 2017.

Cena: 2x lístok na zápas, 2x spiatočná letenka, 2x ubytovanie s raňajkami, poistenie a sprievodca.

Do žrebovania budú zaradené všetky SMS zaslané do soboty 8. apríla do 12:00 h, ktoré budú v správnom tvare a so správnou odpoveďou. Žrebovať budeme počas Štúdia La Ligy cez víkend 8. - 9. apríla 2017 na DIGI Sport 3.

Zapojením sa do súťaže zároveň využijete kampaň JAR 2017 - DIGI GO a získate tak službu mobilnej televizie za zvýhodnenú cenu.

Cena SMS je 1,00 € vrátane DPH (Slovensko) a 30,- Kč vrátane DPH (Česko).

SMS hlasovanie zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o., SVK a pre Česko A SMS, s.r.o. v spolupráci s ATS Praha.

Štatút súťaže nájdete tu

 

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií