Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Stoke City - West Ham, Nasleduje: 12:55 Manchester United - Swansea City
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: World RX - Barcelona, Nasleduje: 11:25 World RX - Montalegre
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Real Madrid - Valencia, Nasleduje: 11:25 La Liga World 36
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Siegemundová - Kar. Plíšková, Nasleduje: 11:30 Halepová - Siegemundová

Ľudia

Sonia Krajčová

Sonia Krajčová

režisérka, moderátorka

V televízii DIGI Sport som hlavne režisérka. Liga majstrov, Premier League a La Liga, všetky tieto štúdiá nesú môj režisérsky podpis. V réžii mám výborných kolegov, spoločne vymýšľame nové veci, tvrdo na sebe pracujeme a snažíme sa náš výkon neustále posúvať na vyšší level. Milujem adrenalín a nepredvídateľnosť, ktoré sa s tým spájajú a popri tom si stihnem pozrieť aj svoj najobľúbenejší šport – futbal ;). Okrem toho sa občas objavím na obraze v pozícii moderátorky, prekladám magazíny, spolupracujem pri príprave dokumentov. V réžii sa cítim najviac „ako doma“ a s touto oblasťou súvisia aj moje ďalšie sny, tak mi držte palce :)

Kontakt:  sonia.krajcova@digisport.sk

Matúš Lukáč

Matúš Lukáč

moderátor, komentátor

Nie každému sa splní detský sen stať sa profesionálnym futbalistom a hrať za najlepšie kluby sveta. Mne sa nečakane splnil, aj keď z opačnej strany barikády. O to viac si moju prácu užívam. Vďaka nej môžem neustále sledovať najlepších z najlepších a byť priamo v centre diania. Neexistuje v profesijnom živote nič krajšie, ak je Vaša práca zároveň Vašim koníčkom. V mojom prípade sa to do bodky naplnilo. Som veľmi rád, že Vás na obrazovkách televízie DIGI Sport môžem sprevádzať zápasmi Premier League a Ligy majstrov od komentátorského mikrofónu či zo štúdií.

Kontakt: matus.lukac@digisport.sk

Marek Skáčik

Marek Skáčik

moderátor, komentátor

Každý musí umrieť, no nie každý naozaj žil! Práve preto sa snažím robiť to čo ma baví a nechodiť domov z práce vynervovaný. Moderujem Mix zónu, víkendové štúdia a reláciu PL Focus a v stave najvyššieho ohrozenia občas strihnem aj nejaký príspevok do našej spravodajskej relácie. Nemám rád ryby, rajčinovú polievku a ryžový nákyp. Baví ma futbal, kolieskové korčule a rád všetko zľahčujem.

Kontakt: marek.skacik@digisport.sk

Richard Fekete

Richard Fekete

komentátor

Šport a hlavne futbal ma sprevádzajú celý život. Na FTVŠ UK v Bratislave som najpopulárnejšiu hru na Svete spoznal viac aj po teoretickej stránke. Keďže ma od detstva priťahovala aj magická televízna obrazovka, snažil som sa pri výbere povolania tieto fenomény doby spojiť. V Slovenskej Televízii som sa od roku 2003 postupne dostal až ku komentovaniu. Táto práca je pre mňa zároveň zábavou aj v DIGI Sport, kde pracujem od jeho začiatkov. Slovom sprevádzam divákov hlavne pri futbalových prenosoch. Okrem toho som v kariére dostal možnosť komentovať aj mnoho iných športov.

Kontakt: richard.fekete@digisport.sk

Karol Jakubovič

Karol Jakubovič

redaktor, komentátor

Ako malý chlapec som túžil po kariére futbalistu či hokejistu. S odstupom času som rád, že som sa ním nestal. Športom sa napriek tomu živím a zamestnanie je pre mňa zábavou. Keďže pochádzam z východného Slovenska, pochopiteľne sa venujem okrem iného hokejovému Slovanu :D. Životné motto? „Ži tak, aby bolo lepšie ako včera a horšie ako zajtra“. Záľuby? Priatelia, šport, optimistické myšlienky nad ružovou budúcnosťou, ktoré nás ženú vpred. 

Kontakt: karol.jakubovic@digisport.sk

Stanislav Suvák

Stanislav Suvák

redaktor, komentátor

„Hlavne, že sme zdraví.“ Tohto motta sa držím už pekných pár rokov. Okrem toho držím rád v ruke aj mikrofón. Občas sa objavím aj v pozícii komentátora hokeja, futbalu či tenisu.

Kontakt: stano.suvak@digisport.sk

Ondřej Strachota

Ondřej Strachota

redaktor, komentátor

Práce v televizi byla vždy můj sen a ten jsem si díky televizi DIGI Sport splnil. Prostě jsem se na to upnul a po pár letech a vytrvalosti se to povedlo. Občas můžete vidět můj příspěvek ve vysílání Mix zóny. Ale většinou teď úřaduju v režii. S kolegou Filipem Benčekem máme na starosti "NAŠE DÍTĚ" magazín NICHE. Můj hlas Vás také sem tam provede světem motosportu při magazínech FIM a sem tam si vyzkouším i komentovat. Jako český legionář tvořím ve slovenském kolektivu menšinu, ale to mi vůbec nevadí, protože se tu cítím skvěle. Nejlépe mi sedí extrémní a alternativní sporty.

Kontakt: ondrej.strachota@digisport.sk

Tomáš Hallon

Tomáš Hallon

redaktor

DIGI Sport ma prichýlil ešte ako prváka žurnalistu v roku 2011 a odvtedy mi dal príležitosť vyskúšať si množstvo pozícií. Momentálne sa vám spoločne s naším promo manažérom Brankom Capom prihovárame ako hlasy televízie a upozorňujeme vás na to najdôležitejšie, čo nájdete v našom programe. S kolegami cez víkendy dohliadame na to, aby živé štúdiá Premier League a La Ligy prebiehali bez problémov. V redakcii všetci svorne prekladáme a nahrávame rôzne športové magazíny a občas straším na obraze v pozícii reportéra či moderátora.

Kontakt: tomas.hallon@digisport.sk

Filip Benček

Filip Benček

redaktor

Krásny, mladý, úspešný. Človek jednoducho nemôže byť dokonalý. Ja som ale rád, že aspoň jedno z toho mi je vlastné. Od malička som býval v kolektíve považovaný za akéhosi benjamínka a inak tomu nie je ani tentokrát. Aj napriek tomu ale verím, že ľuďom mám čo odovzdať . A to síce moju lásku k športu. Venujem sa futbalu, ale chcem športovým fanúšikom ukázať, že zaujímavé je aj to, čo sa deje mimo zelených trávnikov. Snažím sa Vám priblížiť aj pre mnohých neznámy svet adrenalínových športov a popritom si vychutnávam prácu, ktorá ma veľmi baví.

Kontakt: filip.bencek@digisport.sk

Dalibor Mucha

Dalibor Mucha

komentátor

V médiách pracujem už 20 rokov a TV DIGI Sport je mojou druhou televíznou zastávkou. Bol som už pri jej začiatkoch. Mám dvoch synov, ktorí idú v mojich futbalových krokoch aj keď nie brankárskych. Vo voľnom čase rád zájdem bicyklom do okolia Svätého Jura a Malých Karpát.

Kontakt: dalibor.mucha@digisport.sk

Marek Vaňous

Marek Vaňous

komentátor

Snívať sa oplatí v každom veku! Toto som sa naučil v mojej súčasnej práci. Študoval som manažment, 5 rokov pracoval v podobnom odbore, ale ani to ma neodradilo, ísť si za tým, čo ma bavilo najviac - športom. Jediné, čo potrebujete je odhodlanie a výdrž. Odhodlanie opustiť istoty a výdrž, keď nejde všetko tak, ako ste si predstavovali. Práca redaktora v DIGI Sport za to určite stála. Televízia má rovnakú filozofiu ako ja "nič nie je nemožné". Preto som si v nej postupne mohol splniť väčšinu mojich pracovných snov. Zápasy Premier League či Olympijské hry naživo, neskôr vlastný tenisový magazín a dnes komentovanie srdcového športu.

Kontakt:  marek.vanous@digisport.sk

Juraj Látečka

Juraj Látečka

technický riaditeľ

Technika, toľko ospevovaná a toľko preklínaná, záleží od toho ako funguje alebo nefunguje. Podobné je to aj v mojom prípade. Keď všetko funguje nikto o mňa nezakopne, ale keď niečo nejde, tak som najdôležitejší. Nevadí, mám rad šport a ešte radšej túto televíziu a to množstvo železa najradšej. A aby som nezabudol... ľudia z techniky – najlepší akých mám a veľká vďaka za nich.

kontakt: juraj.latecka@digisport.sk

Najnovšie

Crystal Palace - Burnley 0:2Crystal Palace - Burnley 0:2
WTA StuttgartWTA Stuttgart
Nedeľa 15:00 DS 4
WTA IstanbulWTA Istanbul
Nedeľa 16:00 DS 5
Finále ATP BarcelonaFinále ATP Barcelona
Nedeľa 16:00 DS 2
Southampton - Hull 0:0Southampton - Hull 0:0
Fortuna3B.skMadridistaFUTBALTOUR.SKGabriel TOURDIGI SlovakiaVitarMedias MediaForFan.skChess FestCZECH SPORT TRAVELRádio ŠportFOOTBALL365.SKTenisovysvet.skŠport 7HC SLOVAN BRATISLAVARádio Rocková republika
PARTNERI

Aktuálne informácie
ŠPORTKY

Fínom stačil na zdolanie Ruska jediný gól, Česi si poradili so Švédskom Fínom stačil na zdolanie Ruska jediný gól, Česi si poradili so Švédskom
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Hokejisti Fínska zdolali Rusov "futbalovo" 1:0 v sobotňajšom prípravnom...
Cígerovci úspešne zvládli proti Nórom aj odvetu: Hudáček s čistým kontom Cígerovci úspešne zvládli proti Nórom aj odvetu: Hudáček s čistým kontom
HAMAR - Slovenskej hokejovej reprezentácii vyšla generálka na majstrovstvá sveta, ktoré sa v...
VIDEO Bayern oslavuje piaty titul v rade: Dortmund aj Lipsko zaváhali VIDEO Bayern oslavuje piaty titul v rade: Dortmund aj Lipsko zaváhali
BERLÍN - Futbalisti Bayernu Mníchov získali piaty bundesligový titul po sebe, keď zvíťazili...
FOTO Dominika, ty sa nezdáš! Cibulková zvolila odvážny, poriadne sexi outfit! FOTO Dominika, ty sa nezdáš! Cibulková zvolila odvážny, poriadne sexi outfit!
BRATISLAVA - Dominika Cibulková patrí k najkrajším tenistkám sveta a svojich obdivovateľov...
VIDEO Spečatené: Bayern poltuctom gólov oslávil piaty nemecký titul v sérii! VIDEO Spečatené: Bayern poltuctom gólov oslávil piaty nemecký titul v sérii!
WOLFSBURG - Spečatené: hráči Bayernu Mníchov sa stali tri kolá pred skončením...
VIDEO Barcelona presvedčivo uspela v mestskom derby: Dvojgólový Suárez VIDEO Barcelona presvedčivo uspela v mestskom derby: Dvojgólový Suárez
MADRID - Barcelona stále vedie zásluhou lepšieho skóre pred Realom Madrid v najvyššej...
Cíger vyzdvihol komunikáciu v tíme: Toto bolo pre naše víťazstvo kľúčové Cíger vyzdvihol komunikáciu v tíme: Toto bolo pre naše víťazstvo kľúčové
HAMAR - Slovenským hokejovým reprezentantom sa vydarila generálka na MS, v sobotňajšom...
VIDEO Priznanie hráča amerického futbalu: Ako je to bolesťou po súbojoch? VIDEO Priznanie hráča amerického futbalu: Ako je to bolesťou po súbojoch?
BRATISLAVA - Pohľad do zákulisia bratislavského klubu amerického futbalu Monarchs a...
Cíger sa chce rozhodnúť s chladnou hlavou: Pozrite sa, kedy padne konečná nominácia Cíger sa chce rozhodnúť s chladnou hlavou: Pozrite sa, kedy padne konečná nominácia
BRATISLAVA - Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Zdeno Cíger mal pôvodne v nedeľu...
VIDEO Jedenásťgólová dráma Ottawy s New Yorkom: Hrdinom štvorgólový Pageau! VIDEO Jedenásťgólová dráma Ottawy s New Yorkom: Hrdinom štvorgólový Pageau!
NEW YORK - Osemdesiatdva minút a 54 sekúnd trvala sobotňajšia hokejová dráma v Ottawe,...
Chára na koniec kariéry nechce ani pomyslieť: Hokej stále milujem, ale... Chára na koniec kariéry nechce ani pomyslieť: Hokej stále milujem, ale...
BOSTON - Hokejovému obrancovi Zdenovi Chárovi vyprší po nasledujúcej sezóne 2017/2018...
VIDEO Ťažká váha má nového kráľa: Joshua v dychberúcom zápase zdolal Klička VIDEO Ťažká váha má nového kráľa: Joshua v dychberúcom zápase zdolal Klička
LONDÝN - Britský boxer Anthony Joshua zdolal Ukrajinca Vladimira Klička a je novým majstrom...
VIDEO Greguš v Dánsku s gólovou lahôdkou: Delovkou posunul svoj tím do finále! VIDEO Greguš v Dánsku s gólovou lahôdkou: Delovkou posunul svoj tím do finále!
KODAŇ - Slovenský futbalový reprezentant Ján Greguš strelil víťazný gól FC Kodaň vo...
Ďalší záujemca o Škriniarove služby: Slovenský reprezentant zaujal nemecký veľkoklub! Ďalší záujemca o Škriniarove služby: Slovenský reprezentant zaujal nemecký veľkoklub!
DORTMUND - K potencionálnym záujemcom o služby slovenského futbalového reprezentanta Milana...
Šarapovová končí v Stuttgarte v semifinále: Nad jej sily Mladenovicová Šarapovová končí v Stuttgarte v semifinále: Nad jej sily Mladenovicová
STUTTGART - Francúzska tenistka Kristina Mladenovicová zvíťazila za 159 minút 3:6, 7:5, 6:4...
Fínom stačil na zdolanie Ruska jediný gól, Česi si poradili so Švédskom Fínom stačil na zdolanie Ruska jediný gól, Česi si poradili so Švédskom
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Hokejisti Fínska zdolali Rusov "futbalovo" 1:0 v sobotňajšom prípravnom...
Cígerovci úspešne zvládli proti Nórom aj odvetu: Hudáček s čistým kontom Cígerovci úspešne zvládli proti Nórom aj odvetu: Hudáček s čistým kontom
HAMAR - Slovenskej hokejovej reprezentácii vyšla generálka na majstrovstvá sveta, ktoré sa v...
VIDEO Bayern oslavuje piaty titul v rade: Dortmund aj Lipsko zaváhali VIDEO Bayern oslavuje piaty titul v rade: Dortmund aj Lipsko zaváhali
BERLÍN - Futbalisti Bayernu Mníchov získali piaty bundesligový titul po sebe, keď zvíťazili...
VIDEO Spečatené: Bayern poltuctom gólov oslávil piaty nemecký titul v sérii! VIDEO Spečatené: Bayern poltuctom gólov oslávil piaty nemecký titul v sérii!
WOLFSBURG - Spečatené: hráči Bayernu Mníchov sa stali tri kolá pred skončením...
VIDEO Barcelona presvedčivo uspela v mestskom derby: Dvojgólový Suárez VIDEO Barcelona presvedčivo uspela v mestskom derby: Dvojgólový Suárez
MADRID - Barcelona stále vedie zásluhou lepšieho skóre pred Realom Madrid v najvyššej...
Cíger vyzdvihol komunikáciu v tíme: Toto bolo pre naše víťazstvo kľúčové Cíger vyzdvihol komunikáciu v tíme: Toto bolo pre naše víťazstvo kľúčové
HAMAR - Slovenským hokejovým reprezentantom sa vydarila generálka na MS, v sobotňajšom...
VIDEO Jedenásťgólová dráma Ottawy s New Yorkom: Hrdinom štvorgólový Pageau! VIDEO Jedenásťgólová dráma Ottawy s New Yorkom: Hrdinom štvorgólový Pageau!
NEW YORK - Osemdesiatdva minút a 54 sekúnd trvala sobotňajšia hokejová dráma v Ottawe,...
FOTO Dominika, ty sa nezdáš! Cibulková zvolila odvážny, poriadne sexi outfit! FOTO Dominika, ty sa nezdáš! Cibulková zvolila odvážny, poriadne sexi outfit!
BRATISLAVA - Dominika Cibulková patrí k najkrajším tenistkám sveta a svojich obdivovateľov...
VIDEO Ťažká váha má nového kráľa: Joshua v dychberúcom zápase zdolal Klička VIDEO Ťažká váha má nového kráľa: Joshua v dychberúcom zápase zdolal Klička
LONDÝN - Britský boxer Anthony Joshua zdolal Ukrajinca Vladimira Klička a je novým majstrom...
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií