Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Huddersfield - Newcastle, Nasleduje: 16:25 Štúdio PL
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: J. Isner - G. Dimitrov , Nasleduje: 17:10 N. Kyrgios - D. Ferrer
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Girona - Atlético Madrid, Nasleduje: 16:10 Sevilla - Espanyol
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Magazín Montreal, Nasleduje: 16:00 Birmingham

Ľudia

Sonia Krajčová

Sonia Krajčová

režisérka, moderátorka

V televízii DIGI Sport som hlavne režisérka. Liga majstrov, Premier League a La Liga, všetky tieto štúdiá nesú môj režisérsky podpis. V réžii mám výborných kolegov, spoločne vymýšľame nové veci, tvrdo na sebe pracujeme a snažíme sa náš výkon neustále posúvať na vyšší level. Milujem adrenalín a nepredvídateľnosť, ktoré sa s tým spájajú a popri tom si stihnem pozrieť aj svoj najobľúbenejší šport – futbal ;). Okrem toho sa občas objavím na obraze v pozícii moderátorky, prekladám magazíny, spolupracujem pri príprave dokumentov. V réžii sa cítim najviac „ako doma“ a s touto oblasťou súvisia aj moje ďalšie sny, tak mi držte palce :)

Kontakt:  sonia.krajcova@digisport.sk

Matúš Lukáč

Matúš Lukáč

moderátor, komentátor

Nie každému sa splní detský sen stať sa profesionálnym futbalistom a hrať za najlepšie kluby sveta. Mne sa nečakane splnil, aj keď z opačnej strany barikády. O to viac si moju prácu užívam. Vďaka nej môžem neustále sledovať najlepších z najlepších a byť priamo v centre diania. Neexistuje v profesijnom živote nič krajšie, ak je Vaša práca zároveň Vašim koníčkom. V mojom prípade sa to do bodky naplnilo. Som veľmi rád, že Vás na obrazovkách televízie DIGI Sport môžem sprevádzať zápasmi Premier League a Ligy majstrov od komentátorského mikrofónu či zo štúdií.

Kontakt: matus.lukac@digisport.sk

Marek Skáčik

Marek Skáčik

moderátor, komentátor

Každý musí umrieť, no nie každý naozaj žil! Práve preto sa snažím robiť to čo ma baví a nechodiť domov z práce vynervovaný. Moderujem Mix zónu, víkendové štúdia a reláciu PL Focus a v stave najvyššieho ohrozenia občas strihnem aj nejaký príspevok do našej spravodajskej relácie. Nemám rád ryby, rajčinovú polievku a ryžový nákyp. Baví ma futbal, kolieskové korčule a rád všetko zľahčujem.

Kontakt: marek.skacik@digisport.sk

Richard Fekete

Richard Fekete

komentátor

Šport a hlavne futbal ma sprevádzajú celý život. Na FTVŠ UK v Bratislave som najpopulárnejšiu hru na Svete spoznal viac aj po teoretickej stránke. Keďže ma od detstva priťahovala aj magická televízna obrazovka, snažil som sa pri výbere povolania tieto fenomény doby spojiť. V Slovenskej Televízii som sa od roku 2003 postupne dostal až ku komentovaniu. Táto práca je pre mňa zároveň zábavou aj v DIGI Sport, kde pracujem od jeho začiatkov. Slovom sprevádzam divákov hlavne pri futbalových prenosoch. Okrem toho som v kariére dostal možnosť komentovať aj mnoho iných športov.

Kontakt: richard.fekete@digisport.sk

Karol Jakubovič

Karol Jakubovič

redaktor, komentátor

Ako malý chlapec som túžil po kariére futbalistu či hokejistu. S odstupom času som rád, že som sa ním nestal. Športom sa napriek tomu živím a zamestnanie je pre mňa zábavou. Keďže pochádzam z východného Slovenska, pochopiteľne sa venujem okrem iného hokejovému Slovanu :D. Životné motto? „Ži tak, aby bolo lepšie ako včera a horšie ako zajtra“. Záľuby? Priatelia, šport, optimistické myšlienky nad ružovou budúcnosťou, ktoré nás ženú vpred. 

Kontakt: karol.jakubovic@digisport.sk

Stanislav Suvák

Stanislav Suvák

redaktor, komentátor

„Hlavne, že sme zdraví.“ Tohto motta sa držím už pekných pár rokov. Okrem toho držím rád v ruke aj mikrofón. Občas sa objavím aj v pozícii komentátora hokeja, futbalu či tenisu.

Kontakt: stano.suvak@digisport.sk

Tomáš Hallon

Tomáš Hallon

redaktor, moderátor

DIGI Sport ma prichýlil ešte ako prváka žurnalistu v roku 2011 a odvtedy mi dal príležitosť vyskúšať si množstvo pozícií. Momentálne sa vám spoločne s naším promo manažérom Brankom Capom prihovárame ako hlasy televízie a upozorňujeme vás na to najdôležitejšie, čo nájdete v našom programe. S kolegami cez víkendy dohliadame na to, aby živé štúdiá Premier League a La Ligy prebiehali bez problémov. V redakcii všetci svorne prekladáme a nahrávame rôzne športové magazíny a občas straším na obraze v pozícii reportéra či moderátora.

Kontakt: tomas.hallon@digisport.sk

Filip Benček

Filip Benček

redaktor

Krásny, mladý, úspešný. Človek jednoducho nemôže byť dokonalý. Ja som ale rád, že aspoň jedno z toho mi je vlastné. Od malička som býval v kolektíve považovaný za akéhosi benjamínka a inak tomu nie je ani tentokrát. Aj napriek tomu ale verím, že ľuďom mám čo odovzdať . A to síce moju lásku k športu. Venujem sa futbalu, ale chcem športovým fanúšikom ukázať, že zaujímavé je aj to, čo sa deje mimo zelených trávnikov. Snažím sa Vám priblížiť aj pre mnohých neznámy svet adrenalínových športov a popritom si vychutnávam prácu, ktorá ma veľmi baví.

Kontakt: filip.bencek@digisport.sk

Dalibor Mucha

Dalibor Mucha

komentátor

V médiách pracujem už 20 rokov a TV DIGI Sport je mojou druhou televíznou zastávkou. Bol som už pri jej začiatkoch. Mám dvoch synov, ktorí idú v mojich futbalových krokoch aj keď nie brankárskych. Vo voľnom čase rád zájdem bicyklom do okolia Svätého Jura a Malých Karpát.

Kontakt: dalibor.mucha@digisport.sk

Marek Vaňous

Marek Vaňous

komentátor

Snívať sa oplatí v každom veku! Toto som sa naučil v mojej súčasnej práci. Študoval som manažment, 5 rokov pracoval v podobnom odbore, ale ani to ma neodradilo, ísť si za tým, čo ma bavilo najviac - športom. Jediné, čo potrebujete je odhodlanie a výdrž. Odhodlanie opustiť istoty a výdrž, keď nejde všetko tak, ako ste si predstavovali. Práca redaktora v DIGI Sport za to určite stála. Televízia má rovnakú filozofiu ako ja "nič nie je nemožné". Preto som si v nej postupne mohol splniť väčšinu mojich pracovných snov. Zápasy Premier League či Olympijské hry naživo, neskôr vlastný tenisový magazín a dnes komentovanie srdcového športu.

Kontakt:  marek.vanous@digisport.sk

Juraj Látečka

Juraj Látečka

technický riaditeľ

Technika, toľko ospevovaná a toľko preklínaná, záleží od toho ako funguje alebo nefunguje. Podobné je to aj v mojom prípade. Keď všetko funguje nikto o mňa nezakopne, ale keď niečo nejde, tak som najdôležitejší. Nevadí, mám rad šport a ešte radšej túto televíziu a to množstvo železa najradšej. A aby som nezabudol... ľudia z techniky – najlepší akých mám a veľká vďaka za nich.

kontakt: juraj.latecka@digisport.sk

Najnovšie

ATP Cincinnati FináleATP Cincinnati Finále
Nedeľa 22:00 DS 2
WTA Cincinnati FináleWTA Cincinnati Finále
Nedeľa 20:00 DS 4
Plíšková - WozniackaPlíšková - Wozniacka
WTA Cincinnati - Štvrťfinále
Stephensová - GeorgesováStephensová - Georgesová
WTA Cincinnati - Štvrťfinále
Halepová - KontováHalepová - Kontová
WTA Cincinnati - Štvrťfinále
3B.skFortunaHC SLOVAN BRATISLAVAChess FestŠport 7MadridistaFUTBALTOUR.SKRádio ŠportGabriel TOURRádio aktualDIGI SlovakiaMedias Media
PARTNERI

Aktuálne informácie
ŠPORTKY

VIDEO Lyonu na víťazstvo nestačili ani tri góly, súper Neapola v Lige majstrov s prvou výhrou VIDEO Lyonu na víťazstvo nestačili ani tri góly, súper Neapola v Lige majstrov s prvou výhrou
PARÍŽ - Futbalisti Olympique Lyon remizovali v úvodnom sobotňajšom zápase 3. kola...
Mayweather to v megazápase storočia nebude mať ľahké: Uniklo brutálne VIDEO z tréningu McGregora! Mayweather to v megazápase storočia nebude mať ľahké: Uniklo brutálne VIDEO z tréningu McGregora!
BRATISLAVA - Presne za týždeň si na svoje prídu fanúšikovia bojových športov. Budúcu...
VIDEO obrovskej kuriozity na Memoriáli Pavla Demitru: Český brankár prepísal históriu turnaja! VIDEO obrovskej kuriozity na Memoriáli Pavla Demitru: Český brankár prepísal históriu turnaja!
TRENČÍN - Záverečný zápas hokejového turnaja Rona Cup 2017 - Memoriál Pavla Demitru...
Hladká prehra ju môže obrať o všetko: Český post svetovej jednotky krôčik od konca Hladká prehra ju môže obrať o všetko: Český post svetovej jednotky krôčik od konca
CINCINNATI - Rumunská tenistka Simona Halepová je jedno víťazstvo na tohtotýždňovom turnaji...
Jediný gól tímu mal slovenský rukopis: Rusnákova prihrávka body pre Real nepriniesla Jediný gól tímu mal slovenský rukopis: Rusnákova prihrávka body pre Real nepriniesla
MONTREAL - Slovenský futbalista Albert Rusnák sa podieľal jednou gólovou prihrávkou na...
Po dvoch výhrach studená sprcha: Mladí Slováci narazili na kameň, skončiť môžu tretí! Po dvoch výhrach studená sprcha: Mladí Slováci narazili na kameň, skončiť môžu tretí!
ŠČASLYVE - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov neuspeli vo svojom treťom...
VIDEO Historický moment im vyšklbli z náruče: Bolí to, zaslúžili sme si viac! VIDEO Historický moment im vyšklbli z náruče: Bolí to, zaslúžili sme si viac!
GIRONA - Futbalisti Girona FC boli pri svojom historickom debute v najvyššej španielskej...
Bondra, Pavlikovský, Karhan či Ďurovčík: Známe tváre bojovali na kurtoch pre deti s rakovinou. Bondra, Pavlikovský, Karhan či Ďurovčík: Známe tváre bojovali na kurtoch pre deti s rakovinou.
V Piešťanoch sa cez víkend uskutočnil prvý ročník charitatívneho mediálneho tenisového...
Môže za Ronaldove problémy, že nebol na otcovom pohrebe? Podľa šamana je prekliaty Môže za Ronaldove problémy, že nebol na otcovom pohrebe? Podľa šamana je prekliaty
LISABON - Za súčasnými problémami štvornásobného najlepšieho futbalistu sveta Cristiana...
VIDEO Slovenský futbalový talent konečne na trávniku: Debut za Benficu pri zdrvujúcej výhre VIDEO Slovenský futbalový talent konečne na trávniku: Debut za Benficu pri zdrvujúcej výhre
LISABON- Slovenský futbalový stredopoliar Martin Chrien absolvoval v sobotu súťažnú...
VIDEO Tomu sa povie nešťastie: Útočník Hamburgu sa zranil pri oslave gólu VIDEO Tomu sa povie nešťastie: Útočník Hamburgu sa zranil pri oslave gólu
HAMBURG - Nemeckého futbalového útočníka Nicolaia Müllera z klubu Hambuerger SV vyšla...
VIDEO Říha sa pustil do fanúšikov Bystrice: Kvôli tomuto si tu už Slovan nezahrá! VIDEO Říha sa pustil do fanúšikov Bystrice: Kvôli tomuto si tu už Slovan nezahrá!
BANSKÁ BYSTRICA - Príprava na novú sezónu je v plnom prúde, kluby si merajú sily v...
VIDEO Lyonu na víťazstvo nestačili ani tri góly, súper Neapola v Lige majstrov s prvou výhrou VIDEO Lyonu na víťazstvo nestačili ani tri góly, súper Neapola v Lige majstrov s prvou výhrou
PARÍŽ - Futbalisti Olympique Lyon remizovali v úvodnom sobotňajšom zápase 3. kola...
Mayweather to v megazápase storočia nebude mať ľahké: Uniklo brutálne VIDEO z tréningu McGregora! Mayweather to v megazápase storočia nebude mať ľahké: Uniklo brutálne VIDEO z tréningu McGregora!
BRATISLAVA - Presne za týždeň si na svoje prídu fanúšikovia bojových športov. Budúcu...
VIDEO obrovskej kuriozity na Memoriáli Pavla Demitru: Český brankár prepísal históriu turnaja! VIDEO obrovskej kuriozity na Memoriáli Pavla Demitru: Český brankár prepísal históriu turnaja!
TRENČÍN - Záverečný zápas hokejového turnaja Rona Cup 2017 - Memoriál Pavla Demitru...
Hladká prehra ju môže obrať o všetko: Český post svetovej jednotky krôčik od konca Hladká prehra ju môže obrať o všetko: Český post svetovej jednotky krôčik od konca
CINCINNATI - Rumunská tenistka Simona Halepová je jedno víťazstvo na tohtotýždňovom turnaji...
Jediný gól tímu mal slovenský rukopis: Rusnákova prihrávka body pre Real nepriniesla Jediný gól tímu mal slovenský rukopis: Rusnákova prihrávka body pre Real nepriniesla
MONTREAL - Slovenský futbalista Albert Rusnák sa podieľal jednou gólovou prihrávkou na...
Po dvoch výhrach studená sprcha: Mladí Slováci narazili na kameň, skončiť môžu tretí! Po dvoch výhrach studená sprcha: Mladí Slováci narazili na kameň, skončiť môžu tretí!
ŠČASLYVE - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov neuspeli vo svojom treťom...
VIDEO Historický moment im vyšklbli z náruče: Bolí to, zaslúžili sme si viac! VIDEO Historický moment im vyšklbli z náruče: Bolí to, zaslúžili sme si viac!
GIRONA - Futbalisti Girona FC boli pri svojom historickom debute v najvyššej španielskej...
Bondra, Pavlikovský, Karhan či Ďurovčík: Známe tváre bojovali na kurtoch pre deti s rakovinou. Bondra, Pavlikovský, Karhan či Ďurovčík: Známe tváre bojovali na kurtoch pre deti s rakovinou.
V Piešťanoch sa cez víkend uskutočnil prvý ročník charitatívneho mediálneho tenisového...
VIDEO Slovenský futbalový talent konečne na trávniku: Debut za Benficu pri zdrvujúcej výhre VIDEO Slovenský futbalový talent konečne na trávniku: Debut za Benficu pri zdrvujúcej výhre
LISABON- Slovenský futbalový stredopoliar Martin Chrien absolvoval v sobotu súťažnú...
Môže za Ronaldove problémy, že nebol na otcovom pohrebe? Podľa šamana je prekliaty Môže za Ronaldove problémy, že nebol na otcovom pohrebe? Podľa šamana je prekliaty
LISABON - Za súčasnými problémami štvornásobného najlepšieho futbalistu sveta Cristiana...
VIDEO Tomu sa povie nešťastie: Útočník Hamburgu sa zranil pri oslave gólu VIDEO Tomu sa povie nešťastie: Útočník Hamburgu sa zranil pri oslave gólu
HAMBURG - Nemeckého futbalového útočníka Nicolaia Müllera z klubu Hambuerger SV vyšla...
VIDEO Říha sa pustil do fanúšikov Bystrice: Kvôli tomuto si tu už Slovan nezahrá! VIDEO Říha sa pustil do fanúšikov Bystrice: Kvôli tomuto si tu už Slovan nezahrá!
BANSKÁ BYSTRICA - Príprava na novú sezónu je v plnom prúde, kluby si merajú sily v...
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií