Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Kickboxing talents Abu Dhabi, Nasleduje: 14:55 Enfusion Live Abu Dhabi
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: Basilašvili - Robredo, Nasleduje: 15:50 Ťaháky víkendu
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Alavés - Real Sociedad, Nasleduje: 15:55 Atlético Madrid - Sevilla
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Cepede Roygová - Cibulková, Nasleduje: 15:45 Ťaháky víkendu

Ľudia

Sonia Krajčová

Sonia Krajčová

režisérka, moderátorka

V televízii DIGI Sport som hlavne režisérka. Liga majstrov, Premier League a La Liga, všetky tieto štúdiá nesú môj režisérsky podpis. V réžii mám výborných kolegov, spoločne vymýšľame nové veci, tvrdo na sebe pracujeme a snažíme sa náš výkon neustále posúvať na vyšší level. Milujem adrenalín a nepredvídateľnosť, ktoré sa s tým spájajú a popri tom si stihnem pozrieť aj svoj najobľúbenejší šport – futbal ;). Okrem toho sa občas objavím na obraze v pozícii moderátorky, prekladám magazíny, spolupracujem pri príprave dokumentov. V réžii sa cítim najviac „ako doma“ a s touto oblasťou súvisia aj moje ďalšie sny, tak mi držte palce :)

Kontakt:  sonia.krajcova@digisport.sk

Matúš Lukáč

Matúš Lukáč

moderátor, komentátor

Nie každému sa splní detský sen stať sa profesionálnym futbalistom a hrať za najlepšie kluby sveta. Mne sa nečakane splnil, aj keď z opačnej strany barikády. O to viac si moju prácu užívam. Vďaka nej môžem neustále sledovať najlepších z najlepších a byť priamo v centre diania. Neexistuje v profesijnom živote nič krajšie, ak je Vaša práca zároveň Vašim koníčkom. V mojom prípade sa to do bodky naplnilo. Som veľmi rád, že Vás na obrazovkách televízie DIGI Sport môžem sprevádzať zápasmi Premier League a Ligy majstrov od komentátorského mikrofónu či zo štúdií.

Kontakt: matus.lukac@digisport.sk

Marek Skáčik

Marek Skáčik

moderátor, komentátor

Každý musí umrieť, no nie každý naozaj žil! Práve preto sa snažím robiť to čo ma baví a nechodiť domov z práce vynervovaný. Moderujem Mix zónu, víkendové štúdia a reláciu PL Focus a v stave najvyššieho ohrozenia občas strihnem aj nejaký príspevok do našej spravodajskej relácie. Nemám rád ryby, rajčinovú polievku a ryžový nákyp. Baví ma futbal, kolieskové korčule a rád všetko zľahčujem.

Kontakt: marek.skacik@digisport.sk

Richard Fekete

Richard Fekete

komentátor

Šport a hlavne futbal ma sprevádzajú celý život. Na FTVŠ UK v Bratislave som najpopulárnejšiu hru na Svete spoznal viac aj po teoretickej stránke. Keďže ma od detstva priťahovala aj magická televízna obrazovka, snažil som sa pri výbere povolania tieto fenomény doby spojiť. V Slovenskej Televízii som sa od roku 2003 postupne dostal až ku komentovaniu. Táto práca je pre mňa zároveň zábavou aj v DIGI Sport, kde pracujem od jeho začiatkov. Slovom sprevádzam divákov hlavne pri futbalových prenosoch. Okrem toho som v kariére dostal možnosť komentovať aj mnoho iných športov.

Kontakt: richard.fekete@digisport.sk

Karol Jakubovič

Karol Jakubovič

redaktor, komentátor

Ako malý chlapec som túžil po kariére futbalistu či hokejistu. S odstupom času som rád, že som sa ním nestal. Športom sa napriek tomu živím a zamestnanie je pre mňa zábavou. Keďže pochádzam z východného Slovenska, pochopiteľne sa venujem okrem iného hokejovému Slovanu :D. Životné motto? „Ži tak, aby bolo lepšie ako včera a horšie ako zajtra“. Záľuby? Priatelia, šport, optimistické myšlienky nad ružovou budúcnosťou, ktoré nás ženú vpred. 

Kontakt: karol.jakubovic@digisport.sk

Stanislav Suvák

Stanislav Suvák

redaktor, komentátor

„Hlavne, že sme zdraví.“ Tohto motta sa držím už pekných pár rokov. Okrem toho držím rád v ruke aj mikrofón. Občas sa objavím aj v pozícii komentátora hokeja, futbalu či tenisu.

Kontakt: stano.suvak@digisport.sk

Ondřej Strachota

Ondřej Strachota

redaktor, komentátor

Práce v televizi byla vždy můj sen a ten jsem si díky televizi DIGI Sport splnil. Prostě jsem se na to upnul a po pár letech a vytrvalosti se to povedlo. Občas můžete vidět můj příspěvek ve vysílání Mix zóny. Ale většinou teď úřaduju v režii. S kolegou Filipem Benčekem máme na starosti "NAŠE DÍTĚ" magazín NICHE. Můj hlas Vás také sem tam provede světem motosportu při magazínech FIM a sem tam si vyzkouším i komentovat. Jako český legionář tvořím ve slovenském kolektivu menšinu, ale to mi vůbec nevadí, protože se tu cítím skvěle. Nejlépe mi sedí extrémní a alternativní sporty.

Kontakt: ondrej.strachota@digisport.sk

Tomáš Hallon

Tomáš Hallon

redaktor

DIGI Sport ma prichýlil ešte ako prváka žurnalistu v roku 2011 a odvtedy mi dal príležitosť vyskúšať si množstvo pozícií. Momentálne sa vám spoločne s naším promo manažérom Brankom Capom prihovárame ako hlasy televízie a upozorňujeme vás na to najdôležitejšie, čo nájdete v našom programe. S kolegami cez víkendy dohliadame na to, aby živé štúdiá Premier League a La Ligy prebiehali bez problémov. V redakcii všetci svorne prekladáme a nahrávame rôzne športové magazíny a občas straším na obraze v pozícii reportéra či moderátora.

Kontakt: tomas.hallon@digisport.sk

Filip Benček

Filip Benček

redaktor

Krásny, mladý, úspešný. Človek jednoducho nemôže byť dokonalý. Ja som ale rád, že aspoň jedno z toho mi je vlastné. Od malička som býval v kolektíve považovaný za akéhosi benjamínka a inak tomu nie je ani tentokrát. Aj napriek tomu ale verím, že ľuďom mám čo odovzdať . A to síce moju lásku k športu. Venujem sa futbalu, ale chcem športovým fanúšikom ukázať, že zaujímavé je aj to, čo sa deje mimo zelených trávnikov. Snažím sa Vám priblížiť aj pre mnohých neznámy svet adrenalínových športov a popritom si vychutnávam prácu, ktorá ma veľmi baví.

Kontakt: filip.bencek@digisport.sk

Dalibor Mucha

Dalibor Mucha

komentátor

V médiách pracujem už 20 rokov a TV DIGI Sport je mojou druhou televíznou zastávkou. Bol som už pri jej začiatkoch. Mám dvoch synov, ktorí idú v mojich futbalových krokoch aj keď nie brankárskych. Vo voľnom čase rád zájdem bicyklom do okolia Svätého Jura a Malých Karpát.

Kontakt: dalibor.mucha@digisport.sk

Marek Vaňous

Marek Vaňous

komentátor

Snívať sa oplatí v každom veku! Toto som sa naučil v mojej súčasnej práci. Študoval som manažment, 5 rokov pracoval v podobnom odbore, ale ani to ma neodradilo, ísť si za tým, čo ma bavilo najviac - športom. Jediné, čo potrebujete je odhodlanie a výdrž. Odhodlanie opustiť istoty a výdrž, keď nejde všetko tak, ako ste si predstavovali. Práca redaktora v DIGI Sport za to určite stála. Televízia má rovnakú filozofiu ako ja "nič nie je nemožné". Preto som si v nej postupne mohol splniť väčšinu mojich pracovných snov. Zápasy Premier League či Olympijské hry naživo, neskôr vlastný tenisový magazín a dnes komentovanie srdcového športu.

Kontakt:  marek.vanous@digisport.sk

Juraj Látečka

Juraj Látečka

technický riaditeľ

Technika, toľko ospevovaná a toľko preklínaná, záleží od toho ako funguje alebo nefunguje. Podobné je to aj v mojom prípade. Keď všetko funguje nikto o mňa nezakopne, ale keď niečo nejde, tak som najdôležitejší. Nevadí, mám rad šport a ešte radšej túto televíziu a to množstvo železa najradšej. A aby som nezabudol... ľudia z techniky – najlepší akých mám a veľká vďaka za nich.

kontakt: juraj.latecka@digisport.sk

Najnovšie

Cibulkovú čaká nevyspytateľná súperkaCibulkovú čaká nevyspytateľná súperka
Loptička dňa 62Loptička dňa 62
Wang - Radwaňská
ATP MiamiATP Miami
Piatok 16:00 DS 2
WTA MiamiWTA Miami
Piatok 16:00 DS 4
Dominikin jednoduchý úvod v MiamiDominikin jednoduchý úvod v Miami
Cibulková - Cepede Roygová
Chess Fest3B.skHC SLOVAN BRATISLAVARádio Rocková republikaMedias MediaMadridistaVitarDIGI SlovakiaFOOTBALL365.SKForFan.skFortunaGabriel TOURRádio ŠportTenisovysvet.skCZECH SPORT TRAVELFUTBALTOUR.SKŠport 7
PARTNERI

Aktuálne informácie
ŠPORTKY

V boji o play-off im je Halák dobrý: Prvý štart nebude vôbec jednoduchý V boji o play-off im je Halák dobrý: Prvý štart nebude vôbec jednoduchý
NEW YORK - Slovenský hokejista Jaroslav Halák absolvoval tréning so staronovými spoluhráčmi...
VIDEO Crosby zakrvavil súpera: Boli rozhodcovia slepí alebo to len vidieť nechceli? VIDEO Crosby zakrvavil súpera: Boli rozhodcovia slepí alebo to len vidieť nechceli?
OTTAWA - Sú niektorí hráči v NHL zvýhodňovaní alebo to jednoducho len zraku rozhodcov...
VIDEO Pozrite si začiatky Petra Sagana: Spoznali by ste mladého chlapca, o ktorom vedel málokto? VIDEO Pozrite si začiatky Petra Sagana: Spoznali by ste mladého chlapca, o ktorom vedel málokto?
BRATISLAVA - Momentálne patrí medzi najznámejších a najlepších svetových športovcov,...
UEFA potrestala Barcelonu ďalšou pokutou: Inváziu fanúšikov riešila disciplinárka UEFA potrestala Barcelonu ďalšou pokutou: Inváziu fanúšikov riešila disciplinárka
NYON - Európska futbalová únia (UEFA) potrestala FC Barcelona pokutou 19-tisíc eur za zlyhanie...
Kozák berie proti betonárom len víťazstvo: Zatvoria sa na vlastnej polovici a budú len brániť Kozák berie proti betonárom len víťazstvo: Zatvoria sa na vlastnej polovici a budú len brániť
BRATISLAVA - Pohľad na tabuľku, ale aj meno súpera velí slovenským futbalistom v nedeľu na...
Cíger nemá dosť hráčov, tak sa improvizuje: Pozrite si nomináciu slovenskej reprezentácie Cíger nemá dosť hráčov, tak sa improvizuje: Pozrite si nomináciu slovenskej reprezentácie
BRATISLAVA - Od pondelka 27. marca sa v Bratislave prvým mikrocyklom začne záverečná fáza...
VIDEO Na Sekeru nikto nemal: Za tri body získal ocenenie prvej hviezdy zápasu! VIDEO Na Sekeru nikto nemal: Za tri body získal ocenenie prvej hviezdy zápasu!
DENVER - Slovenský hokejista v službách Edmontonu Andrej Sekera bol prvou hviezdou...
VIDEO Neymar predviedol lišiacky gólový lob, hetrikový hrdina Paulinho s excelentnou delovkou VIDEO Neymar predviedol lišiacky gólový lob, hetrikový hrdina Paulinho s excelentnou delovkou
MONTEVIDEO - Futbalisti Brazílie zvíťazili na trávniku Uruguaja hladko 4:1 a pevným krokom...
Črtá sa jedno z najväčších prekvapení slovenského hokeja: Košice na prahu hlbokej priepasti Črtá sa jedno z najväčších prekvapení slovenského hokeja: Košice na prahu hlbokej priepasti
MARTIN - Hokejistom Martina už len jedno víťazstvo chýba k postupu do semifinále play-off...
VIDEO Hossa pokoril ďalšiu legendu: Do konca sezóny potrebuje už iba jeden gól VIDEO Hossa pokoril ďalšiu legendu: Do konca sezóny potrebuje už iba jeden gól
CHICAGO - Štvrtkový gól do siete Dallasu mal pre slovenského hokejistu Mariána Hossu...
VIDEO Nervy na kurte vyústili do incidentu: Ukrivdený Kyrgios niečo také odmieta tolerovať VIDEO Nervy na kurte vyústili do incidentu: Ukrivdený Kyrgios niečo také odmieta tolerovať
MIAMI - Austrálsky tenista Nick Kyrgios zotrváva pri politike "čo na srdci, to na twitteri"....
ONLINE z belgickej klasiky E3 Harelbeke: Peter Sagan pasovaný za jedného z favoritov ONLINE z belgickej klasiky E3 Harelbeke: Peter Sagan pasovaný za jedného z favoritov
HARELBEKE - V piatok čaká cyklistov na belgickom území ďalšia z jarných klasík na kockách...
Čepelová chytila neskutočnú formu: Favoritke ukradla šesť gemov v rade a ide ďalej! Čepelová chytila neskutočnú formu: Favoritke ukradla šesť gemov v rade a ide ďalej!
MIAMI - Slovenská kvalifikantka Jana Čepelová zvíťazila za 110 minút 6:2, 3:6, 6:1 nad...
VIDEO Súboj gigantov priniesol jediný gól: O cennom triumfe rozhodol Messi VIDEO Súboj gigantov priniesol jediný gól: O cennom triumfe rozhodol Messi
MONTEVIDEO - Futbalisti Brazílie zvíťazili na trávniku Uruguaja hladko 4:1 a pevným krokom...
VIDEO Bratský súboj Gasolovcov: San Antonio vyhralo skúšku pred play-off VIDEO Bratský súboj Gasolovcov: San Antonio vyhralo skúšku pred play-off
NEW YORK - Vo štvrtkovom mikrosúboji španielskych basketbalových bratov Gasolovcov dal Marc o...
Riešenie sa musí nájsť expresne rýchlo: Hráči to chcú, fanúšikovia tiež, no NHL je proti Riešenie sa musí nájsť expresne rýchlo: Hráči to chcú, fanúšikovia tiež, no NHL je proti
NEW YORK - Definitíva ohľadom štartu hokejistov zo severoamerickej NHL na budúcoročných...
V boji o play-off im je Halák dobrý: Prvý štart nebude vôbec jednoduchý V boji o play-off im je Halák dobrý: Prvý štart nebude vôbec jednoduchý
NEW YORK - Slovenský hokejista Jaroslav Halák absolvoval tréning so staronovými spoluhráčmi...
VIDEO Crosby zakrvavil súpera: Boli rozhodcovia slepí alebo to len vidieť nechceli? VIDEO Crosby zakrvavil súpera: Boli rozhodcovia slepí alebo to len vidieť nechceli?
OTTAWA - Sú niektorí hráči v NHL zvýhodňovaní alebo to jednoducho len zraku rozhodcov...
UEFA potrestala Barcelonu ďalšou pokutou: Inváziu fanúšikov riešila disciplinárka UEFA potrestala Barcelonu ďalšou pokutou: Inváziu fanúšikov riešila disciplinárka
NYON - Európska futbalová únia (UEFA) potrestala FC Barcelona pokutou 19-tisíc eur za zlyhanie...
Kozák berie proti betonárom len víťazstvo: Zatvoria sa na vlastnej polovici a budú len brániť Kozák berie proti betonárom len víťazstvo: Zatvoria sa na vlastnej polovici a budú len brániť
BRATISLAVA - Pohľad na tabuľku, ale aj meno súpera velí slovenským futbalistom v nedeľu na...
VIDEO Pozrite si začiatky Petra Sagana: Spoznali by ste mladého chlapca, o ktorom vedel málokto? VIDEO Pozrite si začiatky Petra Sagana: Spoznali by ste mladého chlapca, o ktorom vedel málokto?
BRATISLAVA - Momentálne patrí medzi najznámejších a najlepších svetových športovcov,...
Cíger nemá dosť hráčov, tak sa improvizuje: Pozrite si nomináciu slovenskej reprezentácie Cíger nemá dosť hráčov, tak sa improvizuje: Pozrite si nomináciu slovenskej reprezentácie
BRATISLAVA - Od pondelka 27. marca sa v Bratislave prvým mikrocyklom začne záverečná fáza...
Črtá sa jedno z najväčších prekvapení slovenského hokeja: Košice na prahu hlbokej priepasti Črtá sa jedno z najväčších prekvapení slovenského hokeja: Košice na prahu hlbokej priepasti
MARTIN - Hokejistom Martina už len jedno víťazstvo chýba k postupu do semifinále play-off...
ONLINE z belgickej klasiky E3 Harelbeke: Peter Sagan pasovaný za jedného z favoritov ONLINE z belgickej klasiky E3 Harelbeke: Peter Sagan pasovaný za jedného z favoritov
HARELBEKE - V piatok čaká cyklistov na belgickom území ďalšia z jarných klasík na kockách...
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií