Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Chelsea - Swansea, Nasleduje: 17:25 Tottenham - Stoke City
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: Federer - Paire, Nasleduje: 18:00 Safwat - Monfils
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Eibar - Málaga, Nasleduje: 17:45 Frank Rijkaard
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Wozniacka - Bellisová, Nasleduje: 16:55 Ml. Boleslav - Teplice

Ľudia

Sonia Krajčová

Sonia Krajčová

režisérka, moderátorka

V televízii DIGI Sport som hlavne režisérka. Liga majstrov, Premier League a La Liga, všetky tieto štúdiá nesú môj režisérsky podpis. V réžii mám výborných kolegov, spoločne vymýšľame nové veci, tvrdo na sebe pracujeme a snažíme sa náš výkon neustále posúvať na vyšší level. Milujem adrenalín a nepredvídateľnosť, ktoré sa s tým spájajú a popri tom si stihnem pozrieť aj svoj najobľúbenejší šport – futbal ;). Okrem toho sa občas objavím na obraze v pozícii moderátorky, prekladám magazíny, spolupracujem pri príprave dokumentov. V réžii sa cítim najviac „ako doma“ a s touto oblasťou súvisia aj moje ďalšie sny, tak mi držte palce :)

Kontakt:  sonia.krajcova@digisport.sk

Matúš Lukáč

Matúš Lukáč

moderátor, komentátor

Nie každému sa splní detský sen stať sa profesionálnym futbalistom a hrať za najlepšie kluby sveta. Mne sa nečakane splnil, aj keď z opačnej strany barikády. O to viac si moju prácu užívam. Vďaka nej môžem neustále sledovať najlepších z najlepších a byť priamo v centre diania. Neexistuje v profesijnom živote nič krajšie, ak je Vaša práca zároveň Vašim koníčkom. V mojom prípade sa to do bodky naplnilo. Som veľmi rád, že Vás na obrazovkách televízie DIGI Sport môžem sprevádzať zápasmi Premier League a Ligy majstrov od komentátorského mikrofónu či zo štúdií.

Kontakt: matus.lukac@digisport.sk

Marek Skáčik

Marek Skáčik

moderátor, komentátor

Každý musí umrieť, no nie každý naozaj žil! Práve preto sa snažím robiť to čo ma baví a nechodiť domov z práce vynervovaný. Moderujem Mix zónu, víkendové štúdia a reláciu PL Focus a v stave najvyššieho ohrozenia občas strihnem aj nejaký príspevok do našej spravodajskej relácie. Nemám rád ryby, rajčinovú polievku a ryžový nákyp. Baví ma futbal, kolieskové korčule a rád všetko zľahčujem.

Kontakt: marek.skacik@digisport.sk

Richard Fekete

Richard Fekete

komentátor

Šport a hlavne futbal ma sprevádzajú celý život. Na FTVŠ UK v Bratislave som najpopulárnejšiu hru na Svete spoznal viac aj po teoretickej stránke. Keďže ma od detstva priťahovala aj magická televízna obrazovka, snažil som sa pri výbere povolania tieto fenomény doby spojiť. V Slovenskej Televízii som sa od roku 2003 postupne dostal až ku komentovaniu. Táto práca je pre mňa zároveň zábavou aj v DIGI Sport, kde pracujem od jeho začiatkov. Slovom sprevádzam divákov hlavne pri futbalových prenosoch. Okrem toho som v kariére dostal možnosť komentovať aj mnoho iných športov.

Kontakt: richard.fekete@digisport.sk

Karol Jakubovič

Karol Jakubovič

redaktor, komentátor

Ako malý chlapec som túžil po kariére futbalistu či hokejistu. S odstupom času som rád, že som sa ním nestal. Športom sa napriek tomu živím a zamestnanie je pre mňa zábavou. Keďže pochádzam z východného Slovenska, pochopiteľne sa venujem okrem iného hokejovému Slovanu :D. Životné motto? „Ži tak, aby bolo lepšie ako včera a horšie ako zajtra“. Záľuby? Priatelia, šport, optimistické myšlienky nad ružovou budúcnosťou, ktoré nás ženú vpred. 

Kontakt: karol.jakubovic@digisport.sk

Stanislav Suvák

Stanislav Suvák

redaktor, komentátor

„Hlavne, že sme zdraví.“ Tohto motta sa držím už pekných pár rokov. Okrem toho držím rád v ruke aj mikrofón. Občas sa objavím aj v pozícii komentátora hokeja, futbalu či tenisu.

Kontakt: stano.suvak@digisport.sk

Ondřej Strachota

Ondřej Strachota

redaktor, komentátor

Práce v televizi byla vždy můj sen a ten jsem si díky televizi DIGI Sport splnil. Prostě jsem se na to upnul a po pár letech a vytrvalosti se to povedlo. Občas můžete vidět můj příspěvek ve vysílání Mix zóny. Ale většinou teď úřaduju v režii. S kolegou Filipem Benčekem máme na starosti "NAŠE DÍTĚ" magazín NICHE. Můj hlas Vás také sem tam provede světem motosportu při magazínech FIM a sem tam si vyzkouším i komentovat. Jako český legionář tvořím ve slovenském kolektivu menšinu, ale to mi vůbec nevadí, protože se tu cítím skvěle. Nejlépe mi sedí extrémní a alternativní sporty.

Kontakt: ondrej.strachota@digisport.sk

Tomáš Hallon

Tomáš Hallon

redaktor

DIGI Sport ma prichýlil ešte ako prváka žurnalistu v roku 2011 a odvtedy mi dal príležitosť vyskúšať si množstvo pozícií. Momentálne sa vám spoločne s naším promo manažérom Brankom Capom prihovárame ako hlasy televízie a upozorňujeme vás na to najdôležitejšie, čo nájdete v našom programe. S kolegami cez víkendy dohliadame na to, aby živé štúdiá Premier League a La Ligy prebiehali bez problémov. V redakcii všetci svorne prekladáme a nahrávame rôzne športové magazíny a občas straším na obraze v pozícii reportéra či moderátora.

Kontakt: tomas.hallon@digisport.sk

Filip Benček

Filip Benček

redaktor

Krásny, mladý, úspešný. Človek jednoducho nemôže byť dokonalý. Ja som ale rád, že aspoň jedno z toho mi je vlastné. Od malička som býval v kolektíve považovaný za akéhosi benjamínka a inak tomu nie je ani tentokrát. Aj napriek tomu ale verím, že ľuďom mám čo odovzdať . A to síce moju lásku k športu. Venujem sa futbalu, ale chcem športovým fanúšikom ukázať, že zaujímavé je aj to, čo sa deje mimo zelených trávnikov. Snažím sa Vám priblížiť aj pre mnohých neznámy svet adrenalínových športov a popritom si vychutnávam prácu, ktorá ma veľmi baví.

Kontakt: filip.bencek@digisport.sk

Dalibor Mucha

Dalibor Mucha

komentátor

V médiách pracujem už 20 rokov a TV DIGI Sport je mojou druhou televíznou zastávkou. Bol som už pri jej začiatkoch. Mám dvoch synov, ktorí idú v mojich futbalových krokoch aj keď nie brankárskych. Vo voľnom čase rád zájdem bicyklom do okolia Svätého Jura a Malých Karpát.

Kontakt: dalibor.mucha@digisport.sk

Marek Vaňous

Marek Vaňous

komentátor

Snívať sa oplatí v každom veku! Toto som sa naučil v mojej súčasnej práci. Študoval som manažment, 5 rokov pracoval v podobnom odbore, ale ani to ma neodradilo, ísť si za tým, čo ma bavilo najviac - športom. Jediné, čo potrebujete je odhodlanie a výdrž. Odhodlanie opustiť istoty a výdrž, keď nejde všetko tak, ako ste si predstavovali. Práca redaktora v DIGI Sport za to určite stála. Televízia má rovnakú filozofiu ako ja "nič nie je nemožné". Preto som si v nej postupne mohol splniť väčšinu mojich pracovných snov. Zápasy Premier League či Olympijské hry naživo, neskôr vlastný tenisový magazín a dnes komentovanie srdcového športu.

Kontakt:  marek.vanous@digisport.sk

Juraj Látečka

Juraj Látečka

technický riaditeľ

Technika, toľko ospevovaná a toľko preklínaná, záleží od toho ako funguje alebo nefunguje. Podobné je to aj v mojom prípade. Keď všetko funguje nikto o mňa nezakopne, ale keď niečo nejde, tak som najdôležitejší. Nevadí, mám rad šport a ešte radšej túto televíziu a to množstvo železa najradšej. A aby som nezabudol... ľudia z techniky – najlepší akých mám a veľká vďaka za nich.

kontakt: juraj.latecka@digisport.sk

Najnovšie

ATP Rio de JaneiroATP Rio de Janeiro
Najlepšie výmeny
ATP AcapulcoATP Acapulco
Utorok 1:00 DS 2
Loptička dňa 44Loptička dňa 44
Thiem - Carreňo Busta
ATP DubajATP Dubaj
Pondelok 11:00 DS 2
WTA DubajWTA Dubaj
Zostrihy
HC SLOVAN BRATISLAVAŠport 7Medias MediaTenisovysvet.skFortunaFUTBALTOUR.SK3B.skGabriel TOURMadridistaChess FestFOOTBALL365.SKForFan.skDIGI SlovakiaRádio ŠportVitarRádio Rocková republikaCZECH SPORT TRAVEL
PARTNERI

Aktuálne informácie
ŠPORTKY

Ťahúni bieleho baletu sa po parádnom obrate zhodujú: Liga je v našich rukách Ťahúni bieleho baletu sa po parádnom obrate zhodujú: Liga je v našich rukách
VILLARREAL - Hráči španielskeho klubu Real Madrid zvíťazili v nedeľňajšom stretnutí 24....
VIDEO Nainggolan v šlágri exceloval: Sólo cez pol ihriska a dva krásne góly! VIDEO Nainggolan v šlágri exceloval: Sólo cez pol ihriska a dva krásne góly!
MILÁNO - Futbalisti AS Rím zvíťazili v šlágri 26. kola talianskej ligy na ihrisku Interu...
Hneď na úvod najväčšia výzva: Kližan sa o postup pobije s Djokovičom Hneď na úvod najväčšia výzva: Kližan sa o postup pobije s Djokovičom
ACAPULCO - Srbský nedávny líder svetového rebríčka Novak Djokovič bude najskôr v utorok...
Robben zneistil fanúšikov Bayernu: Nechá sa zlákať na lukratívnu ponuku z Číny? Robben zneistil fanúšikov Bayernu: Nechá sa zlákať na lukratívnu ponuku z Číny?
BERLÍN - Futbalista Bayernu Mníchov Arjen Robben je ochotný vypočuť si všetky ponuky po...
Sagan sa posúva vpred: Dvojnásobný majster sveta na ceste za obhajobou prvenstva Sagan sa posúva vpred: Dvojnásobný majster sveta na ceste za obhajobou prvenstva
AIGLE - Slovenský cyklista Peter Sagan figuruje na šiestom mieste rebríčka UCI WorldTour, v...
VIDEO Podržte mi zuby, ja musím dohrať: Bosniansky reprezentant dostal pecku do hlavy VIDEO Podržte mi zuby, ja musím dohrať: Bosniansky reprezentant dostal pecku do hlavy
TORONTO - Vykúzliť hollywoodsky úsmev bola pre bosnianskeho basketbalistu Jusufa Nurkiča v...
Kouč rímskeho AS vyprskol na mudrlantov v štúdiu: Nikoho sme o nič neolúpili! Kouč rímskeho AS vyprskol na mudrlantov v štúdiu: Nikoho sme o nič neolúpili!
MILÁNO - Dve nádherné nechytateľné strely belgického stredopoliara Radju Nainggolana...
Ruská smotánka môže nakuknúť do Ligy majstrov: Záujem hlavne o SKA a CSKA Ruská smotánka môže nakuknúť do Ligy majstrov: Záujem hlavne o SKA a CSKA
BRATISLAVA - Už v nasledujúcej sezóne by sa v hokejovej Lige majstrov mohlo predstaviť aj...
Vedenie vysvetlilo Budajov odchod: Podobný názor nemá žiadny iný tím Vedenie vysvetlilo Budajov odchod: Podobný názor nemá žiadny iný tím
LOS ANGELES - Pár dní pred koncom prestupového obdobia NHL sa významne pohli ľady. Do bránky...
Jubilejná osemstovka pre Cháru: História si ho zapamätá ako tretieho najlepšieho obrancu! Jubilejná osemstovka pre Cháru: História si ho zapamätá ako tretieho najlepšieho obrancu!
BOSTON - Slovenský hokejista Zdeno Chára sa nedeľňajšou asistenciou pri triumfe Bostonu 6:3...
VIDEO Mohutné prostesty kouča Villarealu: Rozhodcovia odpískali Realu nezmyselnú penaltu VIDEO Mohutné prostesty kouča Villarealu: Rozhodcovia odpískali Realu nezmyselnú penaltu
MADRID - Futbalisti Realu Madrid aj FC Barcelona v nedeľu ukoristili tesné víťazstvá v La...
Konkurencia sa musí mať pred Saganom na pozore: Opäť to nebudete mať ľahké! Konkurencia sa musí mať pred Saganom na pozore: Opäť to nebudete mať ľahké!
BRUSEL - Úvodné dve klasiky cyklistickej jari v Belgicku priniesli varovný signál pre...
VIDEO Ibrahimovič a Pogba po triumfe zabávali: Internet valcuje podarený rozhovor VIDEO Ibrahimovič a Pogba po triumfe zabávali: Internet valcuje podarený rozhovor
LONDÝN - Dva góly švédskeho kanoniera Zlatana Ibrahimoviča z Manchestru United rozhodli...
Duda po veľkom debute v drese Herthy: Fantastické! Neodohral som ani jeden zápas a... Duda po veľkom debute v drese Herthy: Fantastické! Neodohral som ani jeden zápas a...
BERLÍN - Dlhé čakanie slovenského futbalového reprezentanta Ondreja Dudu na debut v nemeckej...
Ťahúni bieleho baletu sa po parádnom obrate zhodujú: Liga je v našich rukách Ťahúni bieleho baletu sa po parádnom obrate zhodujú: Liga je v našich rukách
VILLARREAL - Hráči španielskeho klubu Real Madrid zvíťazili v nedeľňajšom stretnutí 24....
VIDEO Nainggolan v šlágri exceloval: Sólo cez pol ihriska a dva krásne góly! VIDEO Nainggolan v šlágri exceloval: Sólo cez pol ihriska a dva krásne góly!
MILÁNO - Futbalisti AS Rím zvíťazili v šlágri 26. kola talianskej ligy na ihrisku Interu...
Hneď na úvod najväčšia výzva: Kližan sa o postup pobije s Djokovičom Hneď na úvod najväčšia výzva: Kližan sa o postup pobije s Djokovičom
ACAPULCO - Srbský nedávny líder svetového rebríčka Novak Djokovič bude najskôr v utorok...
Robben zneistil fanúšikov Bayernu: Nechá sa zlákať na lukratívnu ponuku z Číny? Robben zneistil fanúšikov Bayernu: Nechá sa zlákať na lukratívnu ponuku z Číny?
BERLÍN - Futbalista Bayernu Mníchov Arjen Robben je ochotný vypočuť si všetky ponuky po...
VIDEO Podržte mi zuby, ja musím dohrať: Bosniansky reprezentant dostal pecku do hlavy VIDEO Podržte mi zuby, ja musím dohrať: Bosniansky reprezentant dostal pecku do hlavy
TORONTO - Vykúzliť hollywoodsky úsmev bola pre bosnianskeho basketbalistu Jusufa Nurkiča v...
Kouč rímskeho AS vyprskol na mudrlantov v štúdiu: Nikoho sme o nič neolúpili! Kouč rímskeho AS vyprskol na mudrlantov v štúdiu: Nikoho sme o nič neolúpili!
MILÁNO - Dve nádherné nechytateľné strely belgického stredopoliara Radju Nainggolana...
Sagan sa posúva vpred: Dvojnásobný majster sveta na ceste za obhajobou prvenstva Sagan sa posúva vpred: Dvojnásobný majster sveta na ceste za obhajobou prvenstva
AIGLE - Slovenský cyklista Peter Sagan figuruje na šiestom mieste rebríčka UCI WorldTour, v...
Jubilejná osemstovka pre Cháru: História si ho zapamätá ako tretieho najlepšieho obrancu! Jubilejná osemstovka pre Cháru: História si ho zapamätá ako tretieho najlepšieho obrancu!
BOSTON - Slovenský hokejista Zdeno Chára sa nedeľňajšou asistenciou pri triumfe Bostonu 6:3...
VIDEO Mohutné prostesty kouča Villarealu: Rozhodcovia odpískali Realu nezmyselnú penaltu VIDEO Mohutné prostesty kouča Villarealu: Rozhodcovia odpískali Realu nezmyselnú penaltu
MADRID - Futbalisti Realu Madrid aj FC Barcelona v nedeľu ukoristili tesné víťazstvá v La...
Vedenie vysvetlilo Budajov odchod: Podobný názor nemá žiadny iný tím Vedenie vysvetlilo Budajov odchod: Podobný názor nemá žiadny iný tím
LOS ANGELES - Pár dní pred koncom prestupového obdobia NHL sa významne pohli ľady. Do bránky...
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií