Facebook
DIGI Slovakia
niche
niche
niche
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Tottenham - Stoke City, Nasleduje: 18:35 ATP World Tour Uncovered 13
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: Wawrinka - A. Zverev, Nasleduje: 18:20 Federer - Bautista Agut
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Las Palmas - Villarreal, Nasleduje: 17:45 Ťaháky víkendu
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Wozniacka - Šafářová, Nasleduje: 17:20 Lučičová Baroniová - Plíšková

NICHE 6

December 2014

2014-12-17 21:08:54

Posledná tohoročná časť magazínu Niche je plná krásnych dievčat. Najskôr sa obzrieme za vydarenou sezónou wakeskaterky Zuzky Vráblovej a potom si predstavíme ambiciózny projekt Snowgirls, za ktorým stojí trojica Klaudia Medlová, Zuzana Stromková a Natália Šlepecká. Okrem toho sme sa ešte zastavili na Big Jump Exhibition v Žiline a obzrieme sa aj za prvou polročnicou našej relácie.

Počet prezretí: 3257

Úvod

NICHE

NICHE je prvým česko-slovenským magazínom zameraným výlučne na extrémne športy. Každý mesiac vám prinesie profil jedného zaujímavého športovca, fotografa, či inej zaujímavej osobnosti, ktorá sa pohybuje vo svete adrenalínu. Okrem toho budete spoznávať športy, o ktorých ste možno doteraz ani nepočuli a zavedieme vás na akcie kde tuhne krv v žilách. Skrátka konečne je tu vaša pravidelná dávka akcie, takže sa nezabudnite každý mesiac tešiť na magazín, ktorý vás nudiť určite nebude.

   

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií