Facebook
DIGI Slovakia
niche
niche
niche
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Southampton - Manchester United, Nasleduje: 13:45 Chelsea Špeciál
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: Zostrih turnaja ATP 1000 - Rím, Nasleduje: 13:30 Bertensová - Doiová
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Slávne postavy a udalosti - 5.diel, Nasleduje: 13:50 Historické momenty El Clásica
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Rogersová - Pengová, Nasleduje: 14:00 Garciová - Gavrilovová

NICHE 6

December 2014

2014-12-17 21:08:54

Posledná tohoročná časť magazínu Niche je plná krásnych dievčat. Najskôr sa obzrieme za vydarenou sezónou wakeskaterky Zuzky Vráblovej a potom si predstavíme ambiciózny projekt Snowgirls, za ktorým stojí trojica Klaudia Medlová, Zuzana Stromková a Natália Šlepecká. Okrem toho sme sa ešte zastavili na Big Jump Exhibition v Žiline a obzrieme sa aj za prvou polročnicou našej relácie.

Počet prezretí: 3378

Úvod

NICHE

NICHE je prvým česko-slovenským magazínom zameraným výlučne na extrémne športy. Každý mesiac vám prinesie profil jedného zaujímavého športovca, fotografa, či inej zaujímavej osobnosti, ktorá sa pohybuje vo svete adrenalínu. Okrem toho budete spoznávať športy, o ktorých ste možno doteraz ani nepočuli a zavedieme vás na akcie kde tuhne krv v žilách. Skrátka konečne je tu vaša pravidelná dávka akcie, takže sa nezabudnite každý mesiac tešiť na magazín, ktorý vás nudiť určite nebude.

   

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií