Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Huddersfield - Newcastle, Nasleduje: 16:25 Štúdio PL
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: J. Isner - G. Dimitrov , Nasleduje: 17:10 N. Kyrgios - D. Ferrer
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Girona - Atlético Madrid, Nasleduje: 16:10 Sevilla - Espanyol
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Magazín Montreal, Nasleduje: 16:00 Birmingham

V novom roku po starom!

Branko Cap

2017-01-10 13:04:33
V novom roku po starom!

V novom roku po starom!

Vianočno-novoročný maratón zápasov Premier League priniesol niekoľko skvelých zápasov a výnimočných gólov. Spanilá jazda The Blues sa zastavila na čísle 13. Klobúk dole! Takže rekord drží naďalej Arsenal, ale prekonať jeho štrnásťzápasovú víťaznú sériu v tak vyrovnanej lige, bude takmer nemožné.

Tabuľka pravdy ukazuje, že opticky mal najťažší žreb Liverpool. O to viac mrzia stratené body na trávniku Sunderlandu. Herne i výsledkovo sa darí Tottenhamu, Manchestru United i Chelsea, zatiaľ čo minikrízu majú Wengerovci. A to sa do zápasového kalendára vrátil prestížny FA Cup a na dvere už klope play-off Ligy majstrov i Európskej ligy. ´Prvý mesiac roka nie je ideálny na prestupy, ale až do 31. januára budeme pozorne sledovať kto kam príde.

21. kolo prinesie súboj gigantov anglického futbalu. Na Old Trafford to bude veľká slávnosť, sledujte ju naživo spolu s nami, čaká nás megašláger United verzus Liverpool! Ako to dopadne?

PF 2017!

Odber noviniek

Chcete dostávať notifikáciu o novom príspevku v blogu emailom? Zadajte Vašu emailovú adresu a prihláste sa na odber noviniek.

Leave this field empty
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií