Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Burnley - Chelsea, Nasleduje: 23:15 West Ham - West Bromwich
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: ATP 500 Series - Rio de Janeiro, Nasleduje: 23:00 ATP 500 Series - Rio de Janeiro
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Valencia - Real Madrid , Nasleduje: 22:30 Sporting Gijón - Atlético Madrid
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Davisová - Svitolinová, Nasleduje: 22:15 Ťaháky víkendu

Poznáme majstra! Naozaj?

Branko Cap

2017-02-07 13:19:52
Poznáme majstra! Naozaj?

Poznáme majstra! Naozaj?

Chelsea zvládla kľúčové duely majstrovsky. The Reds ako aj The Gunners sú z formy aj z boja o titul. Conteho zverenci nehrajú pekný ani atraktívny futbal, ale víťazia. Súperi strácajú body a nervy a tak nás čaká pekná kovbojka v boji o ďalšie tri miesta!

Ale veľké veci sa dejú aj na opačnej strane tabuľky. Big Sam potápa Crystal Palace, tigre z Hullu sa škriabu z pásma zostupu a Ranieriho líšky si koledujú o ďalší neuveriteľný príbeh. Vypadne aktuálny majster do druhej ligy? To by bol kasový trhák na filmovom plátne!

Dať v tejto lige hetrik je husársky kúsok, ale dať v deväťgólovej prestrelke štyri, to je Romelu Lukaku! Karamelky ožili a dávajú fanúšikom nádej, že táto sezóna môže byť nezabudnuteľná. Súboj Everton - Bournemouth takým určite bol.

Zápas týždňa sa odohrá na Anfield. Liverpool vyzve Tottenham v našom priamom prenose od 18:30 na DIGI Sport 1. Dokáže konečne zvíťaziť?

Odber noviniek

Chcete dostávať notifikáciu o novom príspevku v blogu emailom? Zadajte Vašu emailovú adresu a prihláste sa na odber noviniek.

Leave this field empty
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií