Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Southampton - Manchester United, Nasleduje: 13:45 Chelsea Špeciál
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: Zostrih turnaja ATP 1000 - Rím, Nasleduje: 13:30 Bertensová - Doiová
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Slávne postavy a udalosti - 5.diel, Nasleduje: 13:50 Historické momenty El Clásica
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: Rogersová - Pengová, Nasleduje: 14:00 Garciová - Gavrilovová

Poznáme majstra! Naozaj?

Branko Cap

2017-02-07 13:19:52
Poznáme majstra! Naozaj?

Poznáme majstra! Naozaj?

Chelsea zvládla kľúčové duely majstrovsky. The Reds ako aj The Gunners sú z formy aj z boja o titul. Conteho zverenci nehrajú pekný ani atraktívny futbal, ale víťazia. Súperi strácajú body a nervy a tak nás čaká pekná kovbojka v boji o ďalšie tri miesta!

Ale veľké veci sa dejú aj na opačnej strane tabuľky. Big Sam potápa Crystal Palace, tigre z Hullu sa škriabu z pásma zostupu a Ranieriho líšky si koledujú o ďalší neuveriteľný príbeh. Vypadne aktuálny majster do druhej ligy? To by bol kasový trhák na filmovom plátne!

Dať v tejto lige hetrik je husársky kúsok, ale dať v deväťgólovej prestrelke štyri, to je Romelu Lukaku! Karamelky ožili a dávajú fanúšikom nádej, že táto sezóna môže byť nezabudnuteľná. Súboj Everton - Bournemouth takým určite bol.

Zápas týždňa sa odohrá na Anfield. Liverpool vyzve Tottenham v našom priamom prenose od 18:30 na DIGI Sport 1. Dokáže konečne zvíťaziť?

Odber noviniek

Chcete dostávať notifikáciu o novom príspevku v blogu emailom? Zadajte Vašu emailovú adresu a prihláste sa na odber noviniek.

Leave this field empty
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok digisport.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií