Facebook
DIGI Slovakia
DIGI Sport
Aktuálne vysielame: Southampton - West Ham, Nasleduje: 11:00 Brighton & Hove Albion Špeciál
DIGI Sport 2
Aktuálne vysielame: Sheffield - Barnsley, Nasleduje: 11:30 ATP World Tour Uncovered 33
DIGI Sport 3
Aktuálne vysielame: Valencia - UD Las Palmas, Nasleduje: 11:30 Girona - Atlético Madrid
DIGI Sport 4
Aktuálne vysielame: J. Georges - S. Stephens , Nasleduje: 10:45 K. Plíšková - C. Wozniacki

Reds stratili body v 94. minúte

Watford - Liverpool

2017-08-12 15:28:44
Sorry, this video is not available in your country.

Futbalisti Liverpoolu v ďalšom zápase bohatom na góly otočili nepriaznivé polčasové skóre, z víťazstva sa však netešili. Domáci Watford vyrovnával na konečný stav 3:3 v 94. minúte.