Bitka kráľovských klubov

Sobotný laligový maratón na DIGI Sport uzatvára súboj Realu Madrid proti Realu Sociedad.

Hráči Realu Madrid privítajú na Santiago Bernabeú tím Realu Sociedad. Fanúšikovia Madridu dúfajú, že sa v generálke na Ligu Majstrov domáci tím konečne dostane z hernej krízy. Na druhej strane Sociedad na tom tiež oproti minulým sezónam nie je najlepšie. Patrí mu až štrnásta priečka. Posledné vzájomne meranie síl skončil v prospech “Merengues” 3:1. Po jednom góle strelili Mayoral a Bale, dva góly, z ktorých bol jeden vlastný, si pripísal Rodrigues.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Real Madrid CF

V poslednom zápase Real iba remizoval vo Valencii s Levante. Celkovo prežívajú “Pusinky” hektické obdobie. Vyššie výhry ako napríklad proti Valencii či Deportivu striedajú neustále zaváhania. Za posledný mesiac stratili body s Celtou, Villarealom a spomínaným Levante. A to nebolo všetko. Neúspešné obdobie korunovalo vypadnutie z domáceho pohára. Tento ročník mu v ňom vystavilo stopku prekvapivo Leganés.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Zidanove mužstvo vstupuje do najdôležitejšej časti sezóny v kolísavej forme a knock-out im môže zasadiť už budúci týždeň milionárske PSG. Pred týmto kľúčovým zápasom sa musí Real naladiť na víťaznú vlnu. Práve zápas proti Sociedadu je z tohto pohľadu veľmi dôležitý.

Real Sociedad San Sebastian

Tradičný súper zo San Sebastianu taktiež, ako ich slávnejší súper, neprežíva zrovna najlepšie obdobie. Z posledných piatich zápasov si odniesol len tri body. Za jednu výhru v minulom kole proti Deportivu La Coruňa. Tá bola síce vysoká 5:0, to ale nič nemení na tom že Sociedad sa v ostatnom období výsledkovo trápi.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Zvíťazí partia okolo hviezdneho Ronalda alebo svojich fanúšikov Real opäť sklame? Sledujte na DIGI Sport 3 už o 20:45 s Tomášom Bahníkom.