Šláger v Borussia-Parku, Borussia cestuje do Brém

Skôr ako sa presunieme na bundesligové trávniky, máme pre vás jeden predkrm z druhej najvyššej súťaže, Hlavný ašpirant na postup medzi nemeckú elitu z Hamburgu privíta na svojom štadióne zachraňujúci sa Ingolstadt a ak chce udržať nádeje na postup, musí vyhrať.

Z 32. kola nemeckej Bundesligy vám ponúkneme tri priame prenosy. Jeden z nich bude z Mönchengladbachu, kde domáca Borussia privíta nevyspytateľný Hoffenheim, ktorý ich v prípade výhry môže v tabuľke preskočiť. Na Ligu majstrov domáci napriek kríze strácajú len tri body, hostia štyri. V Borussia-Parku pôjde naozaj o veľa.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

V rovnakom čase fúkne do píšťalky aj Christian Dingert v Allianz Aréne v Mníchove. Obhajca titulu si pomaly, ale isto kráča za ďalším a dnes potrebuje zdolať posledný Hannover. V minulom kole však iba remizoval na pôde posledného Norimbergu, a preto musí ostať partia okolo Roberta Lewandowského na pozore. Borussia Dortmund sa totiž stále drží v tesnom závese.

A to aj napriek nečakanej prehre v minulom kole, keď v Rivierderby nestačila na Schalke 04 Gelsenkirchen. Bayern zaváhanie žlto-čiernych napokon nevyužil naplno, a tak matematická šanca na úspech stále existuje.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Program

2. Bundesliga
Hamburg – Ingolstadt (komentuje R. Kmeťo)

Digi Extra GO
Heidenheim – Sandhausen
Bochum – Magdeburg

Bundesliga
Borussia Mönchengladbach – TSG Hoffenheim (K. Jakubovič)
Bayern Mníchov – Hannover 96 (S. Suvák)
Werder Brémy – Borussia Dortmund (S. Suvák)

Digi Extra GO
Hertha Berlín – Stuttgart
Wolfsburg – Norimberg