Hannover mieri do Signal Iduna Parku, Frankfurt sa chce revanšovať Werderu

Najlepší celok Bundesligy dnes vyzve na domácom štadióne predposledný Hannover a neostáva mu nič iné, ako splniť povinnosť a získať ďalšie tri body. V druhom zápase uvidíme súboj Werderu Brémy s Eintrachtom Frankfurt.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

BORUSSIA DORTMUND – HANNOVER 96 (komentuje S. Suvák)

Líder tabuľky má aktuálne šesťbodový náskok pred nenávideným Bayernom a rozhodne oň nechce prísť. Preto musí v dnešnom súboji s predposledným Hannoverom jednoznačne splniť povinnosť a získať všetky tri body. Na domácom štadióne bude jasným favoritom.

Hannover je na tom v tejto sezóne veľmi zle. Dokázal vyhrať iba dva zápasy z osemnástich a už teraz stráca štyri body na záchranu. Posledná výhra prišla začiatkom novembra, odvtedy tím Andreho Breitenreitera stráca jeden bod za druhým.

Predpokladané zostavy:
Borussia: Bürki – Piszczek, Weigl, Diallo, Hakimi – Witsel, Delaney – Sancho, Reus, Guerreiro – M. Götze
Hannover: Esser – Akpoguma, Anton, Felipe – Sorg, Schwegler, Walace, Albornoz – N. Müller – Wood, Weydandt

WERDER BRÉMY – EINTRACHT FRANKFURT (S. Suvák)

Na Weserstadion uvidíme bitku dvoch tímov, ktorých v tabuľke delí iba päť bodov. Obom tímom sa v tejto sezóne darí, o niečo lepšie však hosťujúcemu celku z Frankfurtu, ktorému patrí piate miesto v tabuľke. K tomu mu pomohla najmä výhra v minulom kole s Freiburgom. Aj Werder vyhral svoj prvý zápas v novom roku, keď tesne zdolal Hannover na jeho pôde. Dnes by si určite obe mužstvá priali zisk ďalších troch bodov.

Predpokladané zostavy:
Werder: Pavlenka – Gebre Selassie, Langkamp, Moisander, Augustinsson – Bargfrede – M. Eggestein, Klaassen – J. Eggestein, Rashica – M. Kruse
Frankfurt: Trapp – Abraham, Hasebe, Ndicka – Rode – da Costa, Kostić – de Guzman, Gacinović – Haller, Rebić

Digi GO

Mönchengladbach – Augsburg (DS9)
Freiburg – Hoffenheim (DS8)
Wolfsburg – Leverkusen (DS6)