Bundesligový piatok

Piatkový večer vo vysielaní DIGI SPORT bude patriť nemeckému futbalu.

2. Bundesliga

Trápenie Hannoveru pokračuje. V minulej sezóne ešte bundesligový tím nezbiera body ani v druhej najvyššej súťaži a len štyri ho delia od hrozby ďalšieho zostupu. V súboji s tabuľkovým súperom Sandhausenom si tak potrebuje na svoje konto nutne pripísať ďalšie, inak môže byť zimná prestávka v HDI-Arene poriadne rušná.

Hannover – Sandhausen (komentuje F. Mentel)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Jahn Regensburg opäť potvrdzuje, že patrí k užšej špičke druhej Bundesligy. Po jedenástich zápasoch má na konte síce len 15 bodov, napriek tomu okupuje šiestu priečku len s päťbodovým odstupom od baráže o postup do Bundesligy. Ak chce svoje šance na postup živiť aj naďalej, s Osnabrückom musí zvíťaziť. Tabuľkové postavenie však dosť klame. Hostia sú totiž síce až pätnásti, no od Regensburgu ich delia len tri body a úspech v Continental Arene by z nich razom spravil tabuľkového suseda domácich. A VfL nemusí byť bez šance, naposledy ešte v treťoligovom zápase, ktorý sa hral v marci 2017, si domov viezli všetky body.

Regensburg – Osnabrück (S. Suvák)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Bundesliga

Úvodný súboj 10. kola Bundesligy má jasného favorita. Hoffenheim zastihol október vo výbornej forme, vyhral v Mníchove s Bayernom i Berlíne s Herthou, doma zdolal Schalke a naposledy triumfoval aj v pohárovom zápase v Duisburgu. Paderborn sa naopak trápi, z doterajších deviatich ligových zápasov získal len štyri body za jednu výhru a jednu remízu a krčí sa na dne tabuľky. A nič by sa na tom nemalo zmeniť ani po zápase v PreZero Arene.

Hoffenheim – Paderborn (S. Suvák)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.