Pomstia sa diabli vlkom za štvrťfinálové vyradenie v FA Cupe?

Zápas 3. kola FA Cupu medzi Wolverhamptonom a Manchestrom United, repríza minulosezónneho štvrťfinále, v ktorom uspeli vlci po výsledku 2:1, gól nepriniesol a duel sa tak bude opakovať tentokrát v Manchestri.

Vo Wolverhamptone bol k nemu najbližšie domáci Matt Doherty, VAR však radosť vlkom prekazil. Diabli sa k možnosti postúpiť v podstate nepriblížili, za 90 minút na Moulinex Stadium ani len nevystrelili na bránu, čo sa im nestalo už päť rokov. Keďže ofenzívne sa “nepretrhli” ani domáci, Sergia Romera ohrozili len dvakrát, oba tímy budú musieť na Old Trafford poriadne pridať.

Červení, dvanásťnásobní víťazi FA Cupu, a ani Wolves, ktorí zdvíhali túto trofej nad hlavu celkovo štyrikrát, aktuálne neprežívajú príliš vydarené obdobie. Kým domáci pred týmto stretnutím vyhrali zo štyroch zápasov jediný, hostia sa v rovnakom počte duelov netešili z víťazstva ani raz.

Na Old Trafford sa dajú očakávať góly. Veď bezgólový zápas z úvodu januára bol naozaj výnimkou, predchádzajúcich 19 duelov vždy minimálne jeden prinieslo, naposledy sa tímy rozišli s výsledkom 0:0 ešte v novembri 1980.

Či rozhodne jediný, alebo budeme svedkami podobným nádielok, ako v sezóne 2011/12, keď oba zápasy priniesli zhodne päť presných zásahov, sa dozvieme v priamom prenose DIGI SPORT 1 od 20:40 v spoločnosti komentátora Matúša Lukáča.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.