Formu Barcy preverí Sevilla, Celta vyzve Bilbao

Program španielskej LaLigy bude aj v nedeľu poriadne pestrý. Uvidíme súboj Celty s Bilbaom, Sociedadu s Getafe a vrcholom dňa bude súboj na Camp Nou. Katalánske mužstvo príde preveriť Sevilla.

Nedeľu odštartujeme na slnečnom ostrove Mallorca, kam zavíta v rámci 8. kola Espanyol Barcelona. Bude to súboj dvoch tímov, ktoré sa nachádzajú v zóne zostupu a ich výsledky sú ďaleko od toho, čo by si ich fanúšikovia predstavovali. Dnes budú mať oba celky ideálnu šancu na zisk troch bodov.

Celta Vigo nie je na tom o nič lepšie a svoju pozíciu bude chcieť vylepšiť v domácom zápase s Bilbaom. Athletic ale jednoznačne nebude jednoduchým súperom a svoju kožu určite nepredá zadarmo.

Mallorca – Espanyol Barcelona (komentuje D. Mucha)
Celta Vigo – Athletic Bilbao (D. Mucha)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Atlético si naposledy rozdelilo body v mestskom derby s Realom a nedokázalo ho v tabuľke preskočiť. Real si vďaka tomu udržal bodový náskok a včera si ho dokázal po domácom víťazstve s Granadou ešte zvýšiť. Ak sa chcú červenobieli udržať v kontakte s Los Blancos, musia si odniesť tri body z Valladolidu.

Real Valladolid – Atlético Madrid (T. Bahník)
Real Sociedad – Getafe (T. Bahník)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

To isté bude potrebovať Barcelona, ktorú čaká domáci súboj s ambicióznou Sevillou. Tá po dvoch prehrách v rade zvíťazila s Realom Sociedad a dnes bude chcieť využiť kolísavú formu Blaugranas.

Barca síce získala tri body v Lige majstrov, keď po úvodnom góle Interu Miláno dokázala skóre zvrátiť vo svoj prospech, v lige ale nie je jej forma taká oslnivá. Body Barca stratila už trikrát a preto jej patrí v tabuľke netradične až štvrté miesto .

FC Barcelona – Sevilla FC (T. Bahník)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.