Liverpool s náročnou úlohou, Tottenham cestuje na Vitality Stadium

Ak si chce Liverpool udržať nádej na zisk titulu v anglickej Premier League do posledného kola, musí zdolať Newcastle United. Straky sú však na domácom štadióne v poslednej dobe veľmi nepríjemným súperom pre akýkoľvek tím. Z posledných piatich zápasov v St. James Parku vybojovali štyri víťazstvá. Zverencov Jurgena Kloppa čaká ďalšia náročná skúška.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Ešte predtým si však vychutnáme duel na Vitality Stadium, kam pricestujú kohúti zo severu Londýna. Tí zatiaľ stále vedú boj o tretie miesto v lige pred rivalmi z Londýna a pred diablami z Manchestru. Ostávajú však ešte dva zápasy a v Premier League je možné čokoľvek. Ak chcú kohúti pôsobiť v Lige majstrov aj o rok, v Bournemouthe potrebujú bodovať.

Popoludní sa presunieme na Olympijský štadión v Londýne, kde svoje domáce zápasy hrávajú kladivári. Tí v 37. kole privítajú Southampton, ktorý si v minulom kole zabezpečil zotrvanie medzi anglickou elitou, a tak nebude hrať pod žiadnym tlakom.

Po zápase v hlavnom meste Anglicka si odskočíme do Walesu. Cardiff City sa s najväčšou pravdepodobnosťou po roku vráti do Sky Bet Championship. Matematická šanca však stále existuje a mužstvá Neila Warnocka sa predsa nikdy nevzdávajú.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Program Premier League:

AFC Bournemouth – Tottenham Hotspur (komentuje M. Skáčik)
West Ham United – Southampton FC (V. Kaiser)
Cardiff City – Crystal Palace (M. Lukáč)
Newcastle – Liverpool (M. Lukáč)

Zápas v Newcastli začína o 20:40 na DIGI Sport 4. Stretnutie komentuje Matúš Lukáč. Ešte predtým máme pre vás pripravené tradičné televízne štúdio, v ktorom Marek Skáčik privíta brankára Andreja Perneckého.

Záznam
Wolverhampton – Fulham 
(F. Mentel)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.