PL Focus 27: Súboj gigantov prichádza! Aj do kina

Dva najúspešnejšie kluby histórie. Extrémne veľa emócií, fantastických spomienok na nezabudnuteľné zápasy, ale aj veľké klubové ikony a legendy či už hráčske alebo manažérske. Rivalita “Red Devils vs.The Reds” púta vždy veľkú pozornosť.

Tentokrát nielen na televíznej obrazovke, ale premiérovo aj na filmovom plátne v rámci veľkého federálneho projektu “Futbal v kine”. Unikátny zážitok pre fanúšikov najlepších kinosál v Bratislave, Brne a Prahe.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Veľké kluby hrajú veľké zápasy. Či je súperom Chelsea v 5. kole FA Cupu, alebo Bayern v play-off Ligy majstrov, žiadne výhovorky neplatia. Aj keď poniektorí namietajú, že top zápasom by malo byť derby United verzus City, skalní v tom majú jasno.

Paul Scholes potvrdzuje, že domáci urobia maximum, aby ich v počte ligových titulov nedobehol práve Liverpool. A Jürgen Klopp priznáva, že napriek finálovej účasti v Lige majstrov, je pre ich vášnivých fanúšikov prioritou vytúžený titul po 29 rokoch.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Súboj na Old Trafford vzbudzuje vášne už teraz. Pri streleckej forme Marcusa Rashforda či Mohameda Salaha bezgólová remíza nehrozí a deľba bodov pri pohľade na ligovú tabuľku nikomu nič nerieši.

Víkendový program Premier League začína už v piatok, pokračuje zaujímavými zápasmi aj v sobotu, ale vrcholí v nedeľu popoludní aj v našom špeciálnom štúdiu. Komu budete fandiť vy?

Manchester United – Liverpool FC od 14:30 exkluzívne na DIGI Sport 4.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.


DIGI GO – Priame prenosy stále so sebou na mobile či tablete
DIGI GO len za 2,50 mesačne!


PROGRAM PRENOSOV NA DIGI SPORT 4

Piatok 22.02.
20:40 West Ham – Fulham (komentuje M. Lukáč)

Sobota 23.02.
13:25 Burnley – Tottenham (M. Skáčik)
15:55 Newcastle – Huddersfield (M. Skáčik)
18:25 Leicester – Crystal Palace (M. Lukáč)
20:30 Záznam Bournemouth – Wolverhampton (M. Lukáč)

Nedeľa 24.2.
14:30 Manchester United – Liverpool (V. Kaiser , M. Lukáč)