Kanonieri vybehnú na Bournemouth, Wolverhampton privíta Huddersfield

Londýnsky Arsenal by sa po troch remízových výsledkoch veľmi rád opäť naladil na víťaznú vlnu. V súboji s nevyspytateľným Bournemouthom to však nebude mať jednoduché. Jednoduchšie by to mohol mať Wolverhampton, ktorý na domácom štadióne vyzve posledný celok ligy.

AFC BOURNEMOUTH – ARSENAL FC (14:25, DS4, komentuje M. Lukáč)

Domáci celok prežíva veľmi úspešnú sezónu, s 20 bodmi sa nachádza na peknom ôsmom mieste. V prípade dnešnej výhry dokonca môže preskočiť Everton aj Manchester United a dostať sa do najlepšej šestky Premier League.

Proti bude londýnsky Arsenal, ktorý remizoval trikrát v rade a opäť začína strácať kontakt s prvou štvorkou. K víťazstvu by ich predovšetkým malo nasmerovať hviezdne útočné duo Lacazette – Aubameyang. Obaja hráči si privodili drobné problémy počas reprezentačnej prestávky, nakoniec by však mali byť fit a pripravený na zápas.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Predpokladané zostavy:
Bournemouth: Begović – Francis, S. Cook, Aké, Daniels – Brooks, Lerma, L. Cook, Fraser – King – Wilson
Arsenal: Leno – Bellerín, Mustafi, Holding, Kolašinac – Torreira, Xhaka – Mchitarjan, Özil, Aubameyang – Lacazette

WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – HUDDERSFIELD TOWN (16:55, DS4, M. Lukáč)

Nováčik by mal byť za normálnych okolností so ziskom 16 bodov a priebežným jedenástym miestom spokojný. To ale zrejme nebude prípad vlkov, ktorí sa pred sezónou výrazne posilnili a hlásili útok na pohárové priečky. Jednoducho, od Wolverhamptonu sa očakávalo viac.

Začiatok súťaže pritom nebol vôbec zlý. Čiernu sériu ťahajú vlci najmä posledný mesiac. Nevyhrali v štyroch zápasoch po sebe, pričom až trikrát prehrali. Postupne nestačili na Watford, Brighton a Tottenham, v minulom kole remizovali s Arsenalom.

Wolverhampton bude chcieť túto sériu ukončiť a konečne zvíťaziť. Dnes by sa to mohlo a hlavne malo podariť, pretože na Molineux Stadium pricestuje posledný Huddersfield.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Predpokladané zostavy:
Wolverhampton: Rui Patrício – Bennet, Coady, Boly – Doherty, Moutinho, Rúben Neves, Rúben Vinagre – Hélder Costa, Raúl Jiménez, Cavaleiro
Huddersfield: Lössl – Stankovic, Schindler, Kongolo – Hadergjonaj, Mooy, Hogg, Billing, Durm – Pritchard – Mounie