PREMIER SPORT Fantasy League: Pred 18. a 19. kolom

Po víkende, ktorý v Anglicku patril FA Cupu sa už v strede tohto týždňa odohrá prvá polovica 18. kola. V rámci neho musia fantasy playeri počítať aj s faktom, že sa aj zápasy Burnley – Manchester United (dohrávka 1. kola) a Tottenham-Fulham (dohrávka 16. kola) do neho budú započítavať.

Už po pár dňoch príde na rad aj prvý „double gameweek“, pretože k 19. kolu sa vo fantasy bude pripočítavať aj zvyšná pätica stretnutí 18. kola.

Každý správny hráč sa preto musí pripraviť po taktickej stránke možno ešte výraznejšie, ako za normálnych okolností. Či využiť wildcard alebo free hit je na vás. Samozrejme, kľúčové môže byť aj načasovanie využitia jednotlivých žolíkov.

Poďme si teda nasledujúce hracia kolá sprehľadniť.

Program 18. kola

Program 19. kola

Kieran Tierney

Veľmi dobrým spôsobom do nového roka vstúpil univerzálny zadák Arsenalu Kieran Tierney. Gól do siete WBA bol korunovaním jeho vzostupnej formy. Zo škótskeho ľaváka sa stáva čím ďalej tým viac pilier defenzívy kanonierov. Vo fantasy je po Lenovi druhým najproduktívnejším hráčom londýnskeho klubu. Ku gólu pridal doteraz aj dve asistencie a produktivita bude podľa nás naďalej rásť, keďže bývalý obranca Celticu podporu útok zvláda na veľmi vysokej úrovni.

Pablo Fornals

Pomerne nenápadným, ale presvedčivým krokom, kráča sezónou Pablo Fornals z West Hamu. Kladivárov v súčasnosti herne i štatisticky ťahá Tomáš Souček, ale aj spoluhráči najlepšieho českého futbalistu majú čo ponúknuť. Španiel stojí iba 6,1 milióna libier. Nazbieral však už 62 bodov, čo vôbec nie je zlé. Aktuálne ho vlastní iba necelé percento playerov a my si myslíme, že sa to veľmi rýchlo zmení.

Adama Traoré

Jeden z najvýraznejších hráčov Premier League sa enormne strelecký trápil. Minulý čas sme použili preto, lebo v FA Cupe odchovanec La Masie už svoju streleckú nemohúcnosť prelomil a na vlne zlepšenia by sa mohol niesť aj v najbližších kolách. Traoré má na konte iba 28 bodov, ale stále ho má v tíme len viac ako 5 percent playerov. Ešte si ho podržte, pretože Wolves hrajú najbližšie dva zápasy doma ( Everton a WBA).

Ranking PS Fantasy League

Lídrom našej PREMIER SPORT Fantasy League je znova Adam Bujný, ktorý má na svojom konte už 1099 bodov. Na druhý flek sa vyhupol Nesera Navalto a na tretí starý známy Andrej Dikoš.