Rio privíta hráča top 10, nechýba ani Slovák

Aj s hráčom top 10 štartuje v pondelok hlavná súťaž antukovej 500-ky v brazílskom Riu de Janeiro. A DIGI SPORT pri tom nesmie chýbať.

Svetová štvorka Dominic Thiem si Brazíliu obľúbil. V Riu hrá pravidelne od roku 2016, pričom v sezóne 2017 dokonca bral titul. O tri roky neskôr je jednotkou žrebu a hlavným favoritom. Na antuke ho v posledných sezónach prevyšoval iba Rafael Nadal.

Cestu za titulom by mali Rakúšanovi znepríjemniť ďalší nasadení hráči. Hrýzť by mali predovšetkým výborní antukári Dušan Lajovič, Cristián Garín a Guido Pella. V prebudenie dúfa Borna Čorič, no a z pozície nasadenej osmičky by sa mal o slovo hlásiť aj talentovaný Nór Casper Ruud.

Tešiť nás môže aj to, že po dlhšej odmlke si na päťstovkovom turnaji zahrá aj Slovák. Andrej Martin sa priamo do hlavnej súťaže dostal po odhlásení Diega Schwartzmana. Náročný bude pre neho hneď úvod, v rámci ktorého vyzve spomínaného Garína.

Sledujte ďalší z turnajov latinskoamerickej zlatej šnúry exkluzívne na DIGI SPORT 3!

Program priamych prenosov na DS3 – štvrtok 20.2.
20:30 Lorenzo SONEGO – Dusan LAJOVIC
23:00 Borna CORIC – Thiago SEYBOTH WILD
01:00 Dominic THIEM – Jaume MUNAR
(všetky zápasy komentuje D. Pavlík)

Máte otázku pre našich tenisových komentátorov? V sekcii Fan sa môžete opýtať na čokoľvek, čo vás o práve prebiehajúcom turnaji, či zápase zaujíma. Svoje otázky môžete pridávať TU.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.