Viola chce potvrdiť zlepšenie na San Sire, Neapol čaká povinná jazda

Neapol prehral v tejto sezóne už dvakrát a dnes bude chcieť svoju pozíciu v tabuľke vylepšiť a ostať v kontakte s vedúcou trojkou. Na San Paole privíta nováčika z Brescie a uspokojí ho jedine zisk troch bodov.

Aj o tretej nás čaká zaujímavý zápas na Stadio Olimpico. Domáce Lazio taktiež zaváhalo viackrát ako by si prialo a ak chce naplniť tohtoročné ambície, musí jednoznačne prepnúť na vyššie obrátky. Dnes sa mu do cesty postaví Janov a túto prekážku by mali Biancocelesti zvládnuť.

Hlavným ťahákom dňa v talianskej Serie A bude dnešný večerný súboj na San Sire. Rossoneri prehrali dvakrát v rade a so šiestimi bodmi im patrí až 12. miesto v tabuľke. Situácia začína byť vážna a začína sa aj množiť kritika na adresu nového trénera červeno-čiernych Marca Giampaola.

Dnes ho nečaká jednoduchý zápas, pretože Viola sa po nezvládnutom úvode začína zápas od zápasu zlepšovať a dnes to bude chcieť opäť potvrdiť. Neprehrala tri zápasy v rade, pričom v minulom kole si pripísala aj prvé víťazstvo v sezóne, od ktorého sa bude chcieť odraziť. V prípade dnešnej výhry v meste módy môže svojho dnešného soka preskočiť.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Program Serie A na DIGI Sport

12:25 Neapol – Brescia (DS3, F. Mentel)
14:55 Lazio – FC Janov (DS3, F. Mentel)
17:55 Cagliari – Verona (DS2, R. Kmeťo)
20:40 AC Miláno – Fiorentina (DS1, R. Kmeťo)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Extra GO
14:55 Udinese – Bologna (DS9)
14:55 Lecce – AS Rím (DS8)