Šláger na Stadio Olimpico, Neapol privíta Cagliari

Vyzerá to tak, že Frosinone a Chievo do Serie B vyprevadí Empoli Calcio. Toskánsky klub má síce stále matematickú šancu na to, aby dobehlo Udinese, päť bodová strata tri kolá pred koncom je však pravdepodobne predsa len príliš.

Ťahákom kola bude súboj vo večnom meste. Domáce Lazio stále živí nádej na postup do jednej z európskych súťaži, napriek tomu, že má oproti hlavným konkurentom najhoršiu východiskovú pozíciu. Nič však nie je nemožné. Pokiaľ v dnešnom šlágri zdolá výborne hrajúce Bergamo, situácia sa zmení. Bude to však nesmierne náročné, Atalanta totiž bojuje o historickú účasť v Lige majstrov.

Empoli Calcio – ACF Fiorentina (komentuje R. Kmeťo)
SS Lazio – Atalanta Bergamo (V. Kaiser)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Podvečer nás čaká ďalší pikantný súboj na Stadio Luigi Ferraris v Janove. Domáce FC vyzve AS Rím, ktorý v závere sezóny stabilizoval svoje výkony a je späť v hre o pohárovú Európu. Aktuálne je na piatej pozícii a dnes si okrem víťazstva bude priať výpomoc od svojho mestského rivala v súboji s Atalantou.

Na záver tu máme stretnutie v slnečnom Neapole. Družina Carla Ancelottiho chce dohrať tento ročník hrdo a vyhrať všetky zvyšné zápasy v Serie A. Dnes pricestujú na San Paolo ostrovania zo Sardínie. Cagliari je na 12. mieste a vie narobiť problémy akémukoľvek tímu.

FC Janov – AS Rím (V. Kaiser)
SSC Neapol – Cagliari Calcio (V. Kaiser)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.