Slovensko-česká brankárska bitka v Premier League

Anglická Premier League v nedeľu vo vysielaní DIGI Sport prinesie dva priame prenosy, v ktorých sa pozornosť fanúšikov upriamuje najmä do Newcastlu, kde môže dojsť k slovensko-českej brankárskej konfrontácii.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Tak domáci Newcastle United, ako aj hosťujúci londýnsky Arsenal, majú za sebou vydarenú trojzápasovú víťaznú sériu.

Tá pre straky znamenala výrazné vzdialenie sa od záchranárskych prác, veď ich náskok od osemnásteho Southamptonu je aktuálne 10-bodový a to majú ešte zápas proti kanonierom k dobru.

Zverenci Arsena Wengera napriek úspešnej šnúre pomaly, ale isto dosnívali svoj sen o top 4, keď na štvrtý Tottenham strácajú až 13 bodov a aj v prípade výhry v “anglických Nových Zámkoch” by ich odstup bol 10-bodový.

Oba kluby si tak môžu schuti zahrať bez zbytočného tlaku, čo môže byť pre televíznych divákov tou správnou pozvánkou.

Bonusom navyše z pohľadu tých našich je fakt, že môže dojsť k netradičnému slovensko-českému brankárskemu súboju v Premier League, keďže domáce farby háji Slovák Martin Dúbravka a dres hostí oblieka Čech Petr Čech.

Priamy prenos štartuje od 14:30 na DIGI Sport 1, komentátorom duelu bude Richard Fekete.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

José Mourinho mohol po manchesterskom derby odchádzať s úsmevom, veď napriek nevydarenému prvému polčasu jeho zverenci v tom druhom prekazili majstrovské oslavy svojho mestského rivala.

Ďalší smútok môže portugalský manažér spôsobiť tentoraz v kabíne West Bromwichu Albion. Posledný tím tabuľky je už viac ako jednou nohou v druhej lige a v prípade dnešnej prehry by k nej pridal aj tú druhú.

Pričiní sa United po prekazení majstrovských osláv aj o vypadnutie tímu z PL? Odpoveď nám dá priamy prenos od 17:00 na DIGI Sport 1, ktorým vás bude sprevádzať Richard Fekete.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.