Tenisový október na DIGI Sport

Všetky štyri Grand Slamy sú už odohrané, vyše tri štvrtiny sezóny za nami, ale pre mnohých tenisových fanúšikov to najlepšie obdobie roka ešte len prichádza. V októbri totiž vrcholí boj o najlepšiu osmičku a účasť na vysnívanom Turnaji majstrov a Turnaji majsteriek.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Muži

Účasť v Londýne majú istú zatiaľ traja muži. Ako inak Nadal, Djokovič a Federer. Del Potra a Zvereva môže o záverečný šampionát pripraviť iba nešťastná zhoda okolností a relatívne slušný náskok má aj trio Čilič, Thiem a Anderson. Rozhodovať však bude až halová jeseň.

V hre je stále cez tritisíc bodov a predovšetkým tisícky v Šanghaji a Paríži, či hviezdne obsadené päťstovky na čele s Bazilejom, už neraz úplne zamiešali kartami.

To všetko natlačené do jedného mesiaca ponúka jednu z najdivokejších jázd v celom tenisovom roku. A vďaka DIGI Sport budete pri všetkom podstatnom.

Ženy

Ešte zaujímavejšie to bude u dám. Prvý z dvojice kľúčových turnajov vo Wuhane nezvládla takmer celá elitná skupinka a šanca na Singapur sa zrazu otvorila aj hráčkam na konci druhej desiatky.

Miestenku majú zatiaľ istú len Halepová s Kerberovou. Ostatné hviezdy budú musieť budúci týždeň v Pekingu bodovať. Po dlhej sezóne dochádzajú sily, množstvo hráčok si nesie rôzne šrámy a niektoré z nich, na čele s rozladenou Serenou, rok 2018 už ukončili.

Čas na oddych však nie je. Október neponúka ani jeden voľný týždeň a s Turnajom majsteriek na záver mesiaca bude viac ako kedykoľvek inokedy rozhodovať bojovnosť a kondička.

Jedna z najzaujímavejších sezón posledných rokov sľubuje rovnako zaujímavé vyvrcholenie. Buďte s nami pri tom.