PL Focus 27: Zvolili ste si správne – anglickú Premier League!

Víkend bol toho dobrým dôkazom. Výrazne pomohol klubom z dolnej časti tabuľky, ešte viac zamotal súboj o Ligu majstrov a priniesol asi zatiaľ najväčší šok sezóny. Futbalová show pokračuje!

Debakel lídra!

Iba jedna strela na bránu? Zasekol sa nielen gólostroj „The Reds“, ale celý mančaft. Rozprávkové víťazstvo trpaslíka údajne inšpirovalo aj čestného prezidenta Sira Eltona Johna, aby o tom napísal novú klubovú hymnu. Ak budeme rekapitulovať sezónu, toto bude jeden z top momentov. Pre ďalší priebeh ligy vítaná studená sprcha favorita, ktorú najviac oslavovali na Emirates. Platinová trofej (49 zápasov bez prehry) tak zostáva naďalej iba vo vitríne Arsenalu. (Watford – Liverpool 3:0)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Don Carlo von!

Talian neudržal nervy na uzde a v nadstavenom čase uvidel červenú kartu. Tofees a Red Devils ponúkli atraktívny remízový duel, v ktorom zahviezdili v dobrom aj v zlom brankári na oboch stranách. Ancelotti vyhecoval Lewina k skvelej streleckej forme, jeho 13 ligových gólov mu otvára dvere aj do reprezentácie Albionu. (Everton – Manchester United 1:1)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Portugalské derby

Mourinho verzus Santo – aj to pútalo pozornosť v päťgólovej prestrelke. Vlci otočili ďalší zápas, čím vytvorili nový rekord. Od začiatku minulej sezóny takto uhrali už 35 bodov, čo je najviac a zaslúžene si pýtajú nielen uznanie, ale možno aj miestenku do Ligy majstrov. (Tottenham – Wolverhampton 2:3)

Sviatok žien oslávime, ako inak futbalom.

Manchester je už teraz hore nohami a my budeme pri tom! Ostatné derby v decembri vyhrali prekvapujúco červení, takže sme zvedaví, ako sa skončí odveta na Etihad Stadium.

Sky Blues vyhrali cez víkend prvú trofej sezóny (Carabao Cup) a urobia maximum, aby tentokrát porazili mestského rivala. Sledujte “Match of the week” City – United od 17:00 exkluzívne na PREMIER SPORT.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Prenosy z 29. kola na PREMIER SPORT

Sobota 7.3.
13:25 Liverpool – Bournemouth (komentuje M. Lukáč)
15:55 Arsenal – West Ham United (V. Kaiser)
18:25 Burnley – Tottenham (V. Kaiser)
20:30 Záznam Sheffield United – Norwich (M. Lukáč)
22:25 Záznam Southampton – Newcastle (M. Skáčik)

Nedeľa 8.3.
14:55 Chelsea – Everton (M. Lukáč)
17:25 Manchester United – Manchester City (V. Kaiser, M. Lukáč)

Pondelok 9.3.
20:55 Leicester – Aston Villa (M. Skáčik)


Televízne vydanie magazínu PL Focus vám ukáže, aké novinky plánujú na štadiónoch Anfield a Old Trafford, ale prinesie viac aj o súbojoch Citizens verzus Red Devils.

Sledujte nás na televíznej obrazovke, alebo v archíve na našom webe.