West Ham v dohrávke privíta United

Vo štvrtok večer je v Premier League na programe dohrávka 31. kola. Kladivári v nej vyzvú druhý najlepší tím súťaže, do Londýna pricestuje Manchester United.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Tradičný londýnsky klub určite nemôže byť s aktuálnou sezónou spokojný, skončí len tesne nad zostupovým pásmom, tešiť môže snáď len to, že sa kladivári zachránili. Ich momentálna forma však priam odzrkadľuje práve končiacu sezónu, z posledných piatich zápasov vyhrali jediný, keď v predchádzajúcom kole porazili Leicester na jeho ihrisku 2:0. Treba však spomenúť, že žreb k ním bol nemilosrdný. V krátkom časovom slede hrali s Arsenalom, ManCity, či Chelsea a teraz hostia United.

Diabli dohrávajú sezónu v pohode. S mestským rivalom stratili kontakt už dávno, na druhej strane pred Liverpoolom. respektíve Tottenhamom majú pohodlný náskok, takže by o druhé miesto prísť nemali. Víťazi FA Cupu síce nesplnili svoje sezónne ciele, herný prejav a najmä postavenie v ligovej tabuľke oproti minulej sezóne rozhodne zlepšili.

Ich predchádzajúci zápas priniesol na Old Trafford štvorgólový koncert, dvakrát sa presadil Lukaku, po jednom presnom zásahu si pripísali Pogba a Martial. Dočkáme sa podobného predstavenia aj na London Stadium?

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.