Zakopne United aj s ďalším tímom z dolnej polovice tabuľky?

Predohrávka 35. kola Premier League proti sebe postavila Bournemouth a Manchester United.

Domáci aktuálne okupujú v tabuľke 11. priečku a mohlo by sa zdať, že svoju príslušnosť k Premier League majú aj pre nasledujúcu sezónu v suchu, keďže od Southamptonu, či Stoke City ich delí desať bodov. V hre je však stále ešte dosť bodov, svätci, ktorí majú zápas k dobru, hrajú ešte o 15, Stoke o 12. Zverenci Eddieho Howea tak potrebujú pre pokojný záver ročníka ešte zopár nazbierať.

Prvú príležitosť budú mať v stredu večer od 20:45 proti Manchestru United, s ktorým na Old Trafford prehrali len tesne 0:1. A nemusí to byť nereálna úloha…

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Mourinhovci po neuveriteľnom obrate v derby proti City, v ktorom otočili skóre z 0:2 na 3:2 a prekazili majstrovské oslavy Citizens, totiž svojmu mestskému rivalovi párty dodatočne doslova darovali, keď šokovali svojich priaznivcov domácou prehrou s posledným West Bromom.

Tlak na diablov tak bude veľký, veď Liverpool sa šance na konečnú druhú priečku v tabuľke stále nevzdáva a navyše, ďalšia porážka s tímom z dolnej polovice tabuľky by mohla niektorých fanúšikov The Reds priviesť k myšlienke priniesť si na nasledujúci domáci zápas už aj transparenty s textami, ktoré by portugalského manažéra zrejme príliš nepotešili.

Zvládne Manchester svoju úlohu a odvezie si z Vitality Stadium všetky body, alebo urobia domáci rázny krok pre predčasné potvrdenie svojej záchrany? Dozvieme sa v priamom prenose DIGI Sport 1 od 20:45 spolu s Marekom Skáčikom.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.