Singapurský zápisník: Prvý hrací deň s dvojicou Češiek

Štartuje pre mnohých najatraktívnejší turnaj celej tenisovej sezóny. Ženská špička, dve základné skupiny a to najlepšie z najlepšieho. Začíname.

A to poriadne zostra. Úvod obstarajú od 11:00 Češka Petra Kvitová a Ukrajinka Elina Svitolinová. Favoritkou bude prvá menovaná, ktorej nahráva aj vzájomná bilancia 7:1. Agresivitou na súperku platí. Svitolinová sa navyše v druhej polovici roka trápi a jej účasť v Singapure je predovšetkým výsledkom vydarených úvodných mesiacov roka.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Predpoveď Dávida Pavlíka: výhra Kvitovej v 2 setoch

O 13:30 sa na centrálny kurt dostanú Caroline Wozniacka a druhá z Češiek Karolína Plíšková. Výkony Wozniackej boli v posledných mesiacoch viac než kolísavé, pohodu ale našla v pravý čas. Titul z Pekingu je tým správnym dobitím energie. Obhajkyňa titulu si zároveň môže zaspomínať na vydarený singapurský vlaňajšok. Na rovnakom mieste vlani zdolala Plíškovú v semifinále 7:6, 6:3. Češka bojovala o prienik medzi najlepšiu osmičku až do samého konca, oslavy napokon mohli vypuknúť v Moskve. Telo ale môže byť v nahustenom programe poriadne unavené.

Predpoveď Dávida Pavlíka: výhra Wozniackej v 3 setoch

Nenechajte si ujsť hviezdnu tenisovú nedeľu. Ten najlepší svetový tenis v priamych prenosoch na DIGI Sport.