Lipsko vyhralo v Brémach, Union opäť obral majstra (Bundesliga 28. kolo)

Futbalisti Bayernu Mníchov si ani druhýkrát v sezóne nedokázali poradiť s Unionom Berlín a opäť s ním iba remizovali 1:1. Bod pre hostí zachránil v záverečných minútach Marcus Ingvartsen.

Lipsko zaváhanie lídra využilo a stiahlo stratu na päť bodov. V Brémach vyhralo suverénnym spôsobom 4:1. Za víťazstvom ho naštartoval v 23. minúte Dani Olmo, dva góly pridal ešte v prvom dejstve Alexander Sørloth.

V poslednom zápase dnešného programu sme videli 5-gólovú prestrelku. Úspešnejší bol napokon favorizovaný Dortmund, ktorý si zo Stuttgartu odniesol tri body za víťazstvo 3:2. O víťazný zásah sa v 80. minúte postaral Ansgar Knauff. Pre 19-ročného odchovanca to bol prvý presný zásah medzi seniormi. Borussia je piata so sedem bodovou stratou na štvrtý Eintracht Frankfurt.

Bayern – Union Berlín 1:1 (0:0)