Borussia vyhrala v desiatich, Bayern si musí na oslavy počkať (Bundesliga 31. kolo)

Bayern sa mohol už dnes stať majstrom. Nemecký šampión ale vôbec nezačal dobre. V Mainze prehrával už od tretej minúty 0:1. A to nebolo všetko. V 37. minúte zvýšil na 2:0 Quaison.

Bayern po zmene strán zatlačil súpera a robil čo mohol, aby vyrovnal. Prekonať súperovho brankára sa mu však nedarilo. Kontaktný gól strelil až v nadstavenom čase Robert Lewandowski. Bavori chcú zrejme oslavovať na vlastnom štadióne.

Neuveriteľný Haaland opäť predviedol svoje nesporné kvality. Skóre otvoril už v dvanástej minúte zápasu. Borussia prišla v 59. minúte o vylúčeného Bellinghama a jej tesné vedenie bolo v ohrození.

Nórsky supertalent ale o desať minút neskôr naštartoval svoje motory a po famóznom šprinte zvýšil na 2:0. Dortmund stráca na umiestnenie v prvej štvorke už iba bod.

Pretože Eintracht Frankfurt prehral ďalšie kľúčové stretnutie a prišiel o svoj sľubný náskok. V Leverkusene podľahol Bayeru 1:3. Všetky góly padli až v záverečnej dvadsaťminútovke.