Embolo zariadil tri body pre Gladbach, Bayer neuspel vo Frankfurte (Bundesliga 14. kolo)

Arminia Bielefeld nezískala v domácom prostredí nakoniec ani bod. O víťazstve hostí rozhodol v 58. minúte Embolo.

Domáce prostredie naopak využili futbalisti Eintrachtu Frankfurt. Síce prehrávali už v desiatej minúte 0:1, skóre ale nakoniec dokázali otočiť a tri body ostávajú doma.

Lipsko to na nováčikov jednoducho vie. Odkedy pôsobí v Bundeslige nikdy nováčikovi nepodľahlo. Dnes to bolo tesné ale aj napriek tomu sú z toho tri body pre favorita. Víťazstvo zariadil Dani Olmo, pre ktorého to bol druhý gól v sezóne. Víťazstvo katapultovalo Lipsko dočasne do čela tabuľky.

Bielefeld – Mönchengladbach 0:1 (0:0)