Čakanie sa skončilo, ostrovný futbal pokračuje na PREMIER SPORT

Slovenskí a českí televízni diváci sa môžu tešiť na anglickú Premier League.

Ostrovný futbal vo svojej plnej kráse, s množstvom dramatických a emotívnych momentov, dôrazných súbojov a hviezd zelených trávnikov je veľkým lákadlom pre obrovské množstvo fanúšikov na celom svete.

Už 9. augusta o 9-tej hodine večer odštartuje maratón priamych prenosov, záznamov, magazínov i štúdii na úplne novom televíznom kanáli s názvom PREMIER SPORT priamym prenosom z otváracieho zápasu novej sezóny Premier League medzi Liverpool FC a Norwich City.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Ďalšou pozitívnou novinkou je aj zvýšenie počtu vysielaných zápasov z najvyššej anglickej súťaže. Kým v predchádzajúcej sezóne bolo maximum stanovené na 200 priamych prenosov, v každom z nasledujúcich troch ročníkov bude možné odvysielať o 32 zápasov naviac. Za tri sezóny je to teda takmer stovka fantastických futbalových zápolení navyše.

Súčasťou nového kanálu PREMIER SPORT budú aj ďalšie dve ostrovné súťaže – anglická Championship a škótska Premiership. Ak k tomu pripočítame množstvo magazínov, pripravovanú novú reláciu, štúdiá k top zápasom, či pravidelné sumáre, a to aj z duelov nižších anglických súťaží, čakajú nás doslova tisícky hodín skvelej futbalovej zábavy.

Držiteľom vysielacích práv na anglickú Premier League je pre ČR i SR skupina LAMA ENERGY GROUP. Vlastníkom televíznej licencie na  kanál PREMIER SPORT je spoločnosť DIGI SLOVAKIA. Tento výnimočný športový kanál bude dostupný od 9. augusta v Českej republike u operátorov T-Mobile, DIGI TV a O2 Czech Republic a na Slovensku si ho môžu naladiť zákazníci Slovak Telekom, DIGI SLOVAKIA a Orange Slovensko.

Žite ostrovným futbalom! Sledujte PREMIER SPORT

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.