Brentford prišiel o ďalšie body, bitka o Wales pre Cardiff (Sky Bet Championship 38. kolo)

Včielky z Brentfordu neuspeli v domácom prostredí aj napriek tomu, že od 12. minúty viedli 1:0. Po hodine hry dokázal vyrovnať Filip Krovinovič a Nottingham si nakoniec z Londýna odniesol bod.

Bitka o Wales začala oveľa lepšie pre hosťujúci celok. Nacvičená akcia skončila aj napriek famóznemu zákroku Fredericka Woodmana úspechom a Cardiff šiel do vedenia.

Loptu upratal do siete už v 8. minúte prvým gólom v sezóne vysoký obranca Aden Flint. Hostia si tesné vedenie udržali a zo štadióna rivala si odniesli všetky tri body.