Citizens chcú získať treble, Watford prekvapiť

Anglická Premier League je síce za nami, my však pre vás máme nachystaný ešte jeden posledný bonbónik v podobe finále najstaršej klubovej súťaže. Vo finále anglického FA Cupu uvidíme súboj favorizovaného Manchestru City s Watfordom.

Manchester City – Watford FC 

Manchester City síce opäť neuspel na európskej scéne, napriek tomu fanúšikovia nemusia smútiť. Klub môže prežiť ďalšiu fantastickú a nezabudnuteľnú sezónu. Pokiaľ dnes zdolá Watford, skompletizuje historické treble a to sa predsa anglickému tímu nepodarí každý rok.

Guardiolovi zverenci sú jasným favoritom zápasu a pokiaľ papierové predpoklady nenaplnia, bude to veľké sklamanie. Watford je síce v tejto sezóne extrémne nepríjemným a nevyspytateľným súperom, avšak súpiska City je tak široká a kvalitná, že akýkoľvek iný výsledok ako výhra Sky Blues, bude obrovským prekvapením.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Meno víťaza sa dozvieme už dnes v priamom prenose, ktorým vás budú priamo z posvätného Wembley sprevádzať Marek Skáčik a Matúš Lukáč. V našom televíznom štúdiu privíta Filip Mentel Nora Hrnčára.