DIGI Sport Fantasy liga: Šanca vidieť Premier League na vlastné oči

Už o niekoľko dní sa začína nový ročník Premier League a všetci fanúšikovia si môžu byť istí, že to bude poriadna jazda.

Anglická liga robí všetko preto, aby svojich priaznivcov vtiahla do diania čo najhlbšie. Aj preto pred časom vznikla Fantasy Premier League, ktorá si získala milióny hráčov po celom svete.

Televízia DIGI Sport opäť pozýva do našej unikátnej ligy aj vás. Vyskladajte si svoj vlastný tím, zmerajte si sily s ostatnými a ukážte, že sa v Premier League cítite ako doma.

V hre sú vouchre v hodnote 300 eur (3. miesto), 400 eur (2. miesto) a 500 eur pre víťaza od nášho partnera CK Futbaltour, ktoré môžete následne využiť na kúpu zájazdu práve na zápasy na ostrovoch.

Súčasťou hry sa môžete stať zaregistrovaním na fantasy.premierleague.com. Naša liga sa volá DIGI SPORT FANTASY LIGA a pripojiť k nej sa môžete po zadaní kódu 235859-223319.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Stránka je síce v angličtine, ale ponúka veľkú prehľadnosť. Po prihlásení si vyberiete svoj tím zložený z pätnástich hráčov. Následne kliknete na „LEAGUES“ a potom na „JOIN LEAGUES“, kde zadáte hore uvedený kód ligy. Veľmi rýchlo sa tak stanete súčasťou komunity, ktorá bude súťažiť až do mája. Sily si môžete zmerať aj s viacerými komentátormi a ľuďmi z DIGI Sport TV.

Pri vytváraní tímu si môžete vybrať 15 futbalistov zo všetkých hráčov súčasných kádrov tímov z PL. V každom kole si zvolíte svoju základnú jedenástku, ktorú posielate do boja o body. Obmedzením je len maximálny počet hráčov z jedného tímu, z každého môžu byť najviac traja a celkový rozpočet na nákupy, ktorý predstavuje 100 miliónov libier.

Podstatou hry je zbieranie bodov na základe reálnych výsledkov a výkonov jednotlivých hráčov. Tie získavajú za góly, či odohraté minúty, naopak za inkasované góly pri obrancoch a brankároch, nepremenené pokutové kopy, či karty o body prichádzajú. Ak sa brankárovi podarí vychytať čisté konto, odmena vás rovnako neminie. Kompletné pravidlá nájdete priamo na stránke fantasy.premierleague.comalebo vám ich vysvetlíme na facebooku DIGI SPORT FANTASY LIGA.

UPOZORNENIE: Pripojiť sa do našej ligy môžete do 1. septembra 12:00.

Prajeme skvelú zábavu pri hre a veľa šťastia.