Arsenal čaká povinná jazda, Fiorentina si ide pre body k nováčikovi

V pondelok sa už tradične dohrávajú ligové kolá z jednotlivých súťaží. Dnes sa pozrieme do Nemecka, Talianska i Anglicka.

2. Bundesliga

Pondelková dohrávka 10. kola 2. Bundesligy môže stanoviť nového lídra súťaže. Tretia Arminia Bielefeld totiž vyzve prvý Hamburg, na ktorý aktuálne stráca len dva body. V minulej sezóne sa vo vzájomných dueloch vždy tešili domáci, v Hamburgu zvíťazil SV 3:0, z odvety v SchücoArene však odchádzal ako porazený po výsledku 0:2.

20:25 DS2 Bielefeld – Hamburg (komentuje F. Mentel)

Serie A

V Serie A čaká na nováčika z Brescie náročný súboj s rozbehnutou Fiorentinou. Kým domáci z predchádzajúcich piatich ligových zápasov vyťažili len tri body za výhru na trávniku Udinese, fialky ťahajú šnúru piatich zápasov bez prehry a v ostatných troch kolách zvíťazili.

20:55 DS1 Brescia – Fiorentina (R. Kmeťo)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Premier League

Aj v dohrávke Premier League budeme svedkami duelu medzi nováčikom a tradičným účastníkom súťaže, Sheffield United vyzve Arsenal FC. Domácich delí jediný bod od zostupového pásma a tak zisk ďalších, hoci sme stále len v úvode ročníka, môže mať v konečnom účtovaní cenu zlata. Kanonieri však majú dobrú fazónu, v doterajšom priebehu sezóny prehrali len na Anfielde, trikrát remizovali a štyrikrát vyhrali a víťazstvo v dnešnom zápase by ich posunulo na tretiu priečku tabuľky.

20:55 PS Sheffield United – Arsenal (M. Skáčik)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.