Tuchela zachránil Abraham, svätci vykopli Wolverhmapton (FA Cup 5. kolo)

V prvom polčase sme sa gólu na Molineux Stadium nedočkali. Skóre otvoril až po zmene strán najlepší strelec hostí Danny Ings.

Leander Dendoncker nepríjemne zapálil brankára a svätci to dokonale využili. Stuart Armstrong mieril presne a poistil víťazstvo Southamptonu 2:0. Vlci sa s FA Cupom lúčia.

V poslednom zápase 5. kola to nebolo žiadne veľké predstavenie favorita. Nebyť Tammyho Abrahama, na Oakwell v Barnsley by sa predložovalo. 23-ročný útočník bol pri všetkom.

V 64. minúte strelil víťazný gól, o pár minút neskôr zaúradoval aj na opačnej strane ihriska. V závere zápasu zachránil Kepu a Tuchelovi v piatom zápase dopomohol k štvrtému čistému kontu.

Wolverhampton – Southampton 0:2 (0:0)