Futbalový piatok na DIGI

Piatok nebude len o Derby d’Italia. Zaujímavé súboje si na DIGI Sport môžete vychutnať aj z iných svetových líg.

HAMBURG – PADERBORN 

Líder súťaže privíta na domácom štadióne deviaty Paderborn. Domáci tím bude v súboji na Volksparkstadion jasným favoritom, v lige neprehral deväť zápasov v rade a suverénne kráča za návratom medzi nemeckú futbalovú elitu.

V súboji s Paderbornom si Hamburg nemôže dovoliť žiadne zaváhanie. Capkovia z Kolína mu totiž dýchajú na krk, strácajú naň jediný bod.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Súboj začína o 1825 na DIGI Sport 2. Duel komentuje Marek Skáčik.

WERDER BRÉMY – FORTUNA DÜSSELDORF

Na prvý pohľad ľahká úloha pre domáci Werder, Düsseldorfu patrí so ziskom deviatich bodov posledné miesto v tabuľke. Werder však nezažíva dobré obdobie.

Z posledných piatich zápasov prehral štyri a získal len jediný bod za remízu s Freiburgom. Príčinou je viacero zranení, ktoré sužujú tím Floriana Kohfeldta. To by mohla byť šanca na bodový zisk pre posledný Düsseldorf.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Súboj Werderu s Düsseldorfom si môžete vychutnať na DIGI Sport 2 o 20:25. Stretnutie komentuje Marek Skáčik.

WEST BROMWICH ALBION – ASTON VILLA 

The Baggies privítajú v šlágri kola druhej najvyššej súťaže v Anglicku birminghamskú Aston Villu. Oba tímy delia aktuálne v tabuľke len štyri body. Lepšie je na tom domáci výber, ktorému patrí 3. miesto, Aston Villa je ôsma.

Oba tímy sú momentálne vo výbornej forme. Villans v poslednom období gólovo explodovali, v predchádzajúcich piatich zápasoch rozvlnili sieť súperovej brány až 17-krát, pričom inkasovali iba 7 gólov. Na štadióne The Hawthorns sa môžeme tešiť na skvelý ostrovný futbal.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Šláger kola v EFL Championship začína o 20:55 na DIGI Sport 4, komentuje ho Matúš Lukáč.

LEGANÉS – GETAFE

V piatok vám ponúkame aj jeden súboj zo Španielska. Na predmestie Madridu pricestuje prebudený Leganés. Getafe sa nachádza v pohodlnom strede tabuľky so ziskom dvadsiatich bodov na deviatom mieste.

Hostia sú až šestnásti, v posledných dvoch zápasoch však získali plný počet bodov. Najskôr prekvapili na domácom štadióne silné Deportivo Alavés, v minulom kole prestrieľal Leganés Real Valladolid. Ďalšie tri body sa pokúsia zverenci Mauricia Pellegrina získať v dnešnom súboji s Getafe.

Zápas Leganés – Getafe začína o 20:55 na DIGI Sport 3, jeho komentátorom bude Tomáš Bahník.