Huddersfield zabojuje s Nottinghamom o prvé body

Tretie kolo Championship zahájime na Kirklees Stadium v Huddersfielde. Terriers privítajú v domácom prostredí ambiciózny Nottingham.

Huddersfield nezískal v tejto sezóne ešte ani jeden bod. V oboch úvodných zápasoch sezóny ťahali futbalisti Huddersfieldu za kratší koniec a podľa úvodu ich zrejme čaká ďalšia náročná sezóna, v ktorej budú bojovať o záchranu. Začiatok bol pre nich veľmi náročný. Sezónu odštartovali doma proti Norwichu, ktorý sa chce po roku vrátiť do Premier League. Následne cestovali do Londýna, kde čelili minuloročnému prekvapeniu. Brentford zvíťazil jednoznačne 3:0. Dnes si zmerajú sily s ďalším tímom, ktorý má len tie najvyššie ambície.

Nottingham v posledných sezónach pravidelne bojoval o postup v prvej polovici tabuľky a rovnaké ciele má aj v tejto sezóne. Podobne ako jeho dnešný súper odštartoval sezónu najhorším možným spôsobom, dvomi prehrami. Nestačil ani na QPR, ani na Cardiff. V zápasoch dokonca nestrelil ani jeden gól. Francúzsky tréner Sabri Lamouchi musí začať víťaziť, inak si môže začať baliť kufre. S podobnými výkonmi sa v Nottinghame určite neuspokoja.

20:40 Huddersfield Town – Nottingham Forest (komentuje K. Jakubovič)

Predpokladané zostavy:
Huddersfield: Hamer; Pipa, Crichlow-Noble, Stearman, Brown; Pritchard, Hogg, Bacuna; Diakhaby, Campbell, Koroma
Nottingham: Samba; Jenkinson, Worrall, Figueiredo, Ribeiro; Yates, Colback; Taylor, Freeman, Ameobi; Grabban