K špeciálnemu zápasu niečo špeciálne – a hneď trikrát

Súboj titánov, zápas zápasov, či klasika futbalových klasík. Takéto, ale i mnohé ďalšie označenia nepatria ničomu inému, ako legendárnemu El Clásicu, ktoré môžete opäť zažiť exkluzívne na DIGI Sport.

Súperenie Realu Madrid a Barcelony je najsledovanejším meraním síl minimálne na tejto planéte.  Náboj súboju týchto táborov navyše v posledných rokoch dodáva aj rivalita dvoch momentálne najlepších futbalistov – Lionela Messiho v drese Barcy a Cristiana Ronalda v tíme „pusiniek“.

A k tomuto špeciálnemu zápasu, ktorý je na programe v nedeľu 6. mája 2018, si pre vás televízia DIGI Sport pripravila opäť niečo špeciálne – a navyše hneď trikrát.

Ešte pred stretnutím sa môžete tešiť na deň venovaný slávnym momentom z histórie El Clásica, záznamu parádneho decembrového vzájomného merania síl, ale aj predzápasovej analýze toho aktuálneho. V špeciálnom Štúdiu La Ligy k El Clásicu vás od 19:45 budú duelom sprevádzať moderátor Michal Hrdlička s hosťami Karolom Kiselom a Samuelom Slovákom.

Priamo z legendárneho Camp Nou vám zápas sprostredkuje komentátor Marek Skáčik spolu so svojím špeciálnym hosťom Marekom Ujfalušim.

A navyše, televízia DIGI Sport prepíše dejiny slovenskej televíznej žurnalistiky, keď po prvýkrát v histórii budú zápas sledovať aj dve vypredané kinosály v Cinema City v bratislavskom nákupnom centre Aupark. Návštevníci tohto podujatia zažijú nielen stretnutie fan klubov oboch táborov, dotknú sa oficiálnej trofeje La Ligy, či sa odfotia s Messim a Ronaldom v životnej veľkosti, ale budú aj v hre o množstvo cien a ten najšťastnejší získa zájazd pre 2 osoby na El Clásico v sezóne 2018/19.

Zažite vďaka televízii DIGI Sport fantastickú elclásicovú nedeľu!

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.