Kto sa stane posledným semifinalistom FA Youth Cupu?

West Bromwich vyradil Everton (4:3), Manchester City Bournemouth (4:1), Watford po predĺžení Leicester (2:1pp) a odpoveď na to, kto bude štvrtým semifinalistom mládežníckeho FA Cupu, dá súboj osemnástok Bury a Liverpoolu.

Pre domácich to bude vôbec prvý tohtosezónny zápas v tomto pohári pred vlastnými divákmi, keďže predchádzajúce tri absolvovali na ihriskách súperov. Stevenage vyradili po predĺžení výsledkom 4:2, proti Peterborough im stačil jeden gól a naposledy Preston North End zdolali 2:0.

Mladíci Liverpoolu si naopak po prvý raz zahrajú vonku. Portsmouthu (3:2), Accringtonu Stanley (4:0) a Wiganu (2:0) totiž stopku v pohári vystavili na vlastnom trávniku.

Favoritom duelu sú ako líder mládežníckej Premier League skupiny Sever The Reds. Či papierové predpoklady potvrdia aj na trávniku, sa dozvieme v spoločnosti Filipa Mentela.