Osasuna zvládla návrat medzi elitu, Real vyhral vo Vigu (LaLiga 1. kolo)

Realu po nevydarenej príprave mnoho fanúšikov neverilo, po dnešnom výkone sa im však zrejme vrátil úsmev na tvár. Neuveriteľľnú prestrelku sme včera videli vo Villarreale. Žltej ponorke nestačili na víťazstvo štyri góly!

Celta Vigo – Real Madrid 1:3 (0:1)
Góly: 91. Losada – 12. Benzema, 61. Kroos, 80. Lucas

Skóre zápasu otvoril po 12. minútach hry Karim Benzema. Výbornú asistenciu si pripísal Gareth Bale, ktorý sa prekvapivo objavil v základnej zostave. Ďalší gól padol až po zmene strán, ale stál naozaj za to.

V 61. minúte napriahol Toni Kroos a jeho strela bude určite ašpirovať spolu s Adurizovým zásahom v zápase s Barcelonou na gól kola. Desať minút pred koncom zápasu definitívne o výhre Real rozhodol striedajúci Lucas Vázquez.  V nadstavenom čase už iba korigoval na konečných 1:3 z pohľadu domácich Iker Losada.

Villarreal CF – Granada 4:4 (1:1)
Góly: 35. Cazorla (PK), 53. Gomez, 65. Moreno, 73. Chukwueze – 45+6. Vico (PK), 62. Machis, 75. Soldado, 81. Puertas

Leganés – Osasuna 0:1 (0:0)
Gól: 75. Avila