Chyba Vaclíka stála Sevillu dva body, remizoval aj Betis (LaLiga 29. kolo)

Sevilla nenadviazala na výborný výsledok z derby a v posledných minútach v zápase s Levante prišla o tesné vedenie. Veľkej chyby sa dopustil český brankár Tomáš Vaclík. Tím z Valencie naopak získal v LaLigeI ďalší cenný bod.

Neuveriteľný záver zápasu sme videli na Estadio Benito Villamarín, kde svoje domáce zápasy hráva Betis. Ten sa nevedel presadiť až do 85. minúty. Pokutový kop Canalesa ho nakopol a o tri minúty neskôr viedol 2:1. Nakoniec aj tak získal iba bod, pretože v nadstavenom čase vyrovnal veterán LaLigy Roberto Soldado.

Levante – Sevilla 1:1 (0:0)
Góly: 87. Carlos – 46. de Jong

Real Betis – Granada 2:2 (0:1)
Góly: 85. Canales (PK), 88. Tello – 29. Fernandez – 90+1. Soldado