LaLiga kvíz – tri kolá súťaže a takmer dve desiatky cien

Futbalový sviatok v podobe El Clásica sa blíži. Súboj odvekých rivalov Realu Madrid a Barcelony je na programe 1. marca, no s televíziou DIGI SPORT sa môžete na tento duel pripravovať už niekoľko dní vopred.

Pripravili sme si totiž pre vás súťažný kvíz, ktorý počas nasledujúcich dvoch víkendov preverí vaše znalosti o španielskej LaLige a o týždeň neskôr počas zápasu madridského a barcelonského klubu aj priamo o El Clásicu.

Motiváciou pre vás môže byť nielen možnosť porovnať si svoje vedomosti v reálnom čase s ostatnými divákmi našej televízie, keďže kvíz budete hrať všetci v rovnakom čase a výhercovia budú známi hneď po jeho skončení, ale aj skvelé ceny, ktoré máme pre vás pripravené.

Súťaž prebieha v troch kolách v nasledujúcich termínoch

15.2. 1. kolo: v polčasovej prestávke zápasu Barcelona – Getafe (cca od 16:50)
22.2. 2. kolo: v polčasovej prestávke zápasu Real Sociedad – Valencia (cca od 19:20)
01.3. 3. kolo: v polčasovej prestávke zápasu Real Madrid – Barcelona (cca od 21:50)

Odpovedzte na desať otázok, na každú máte 10 sekúnd, ku každej sú na výber možnosti, z ktorých je vždy len jedna správna a ak budete patriť k najlepším, môžete sa tešiť na tieto ceny:

1. a 2. kolo
1. miesto: dres tímu LaLigy
2. miesto: dres tímu LaLigy
3. miesto: darčekový balíček priamo od LaLigy

3. kolo
1. miesto: dres FC Barcelona alebo dres Realu Madrid
2. miesto: dres FC Barcelona alebo dres Realu Madrid (podľa výberu výhercu na prvom mieste)
3. – 7. miesto: darčekový balíček priamo od LaLigy
8. – 10. miesto: futbalová lopta priamo od LaLigy.

Tak neváhajte, ukážte svoje vedomosti o LaLige a vyhrajte atraktívne ceny… Do súťažného kvízu sa môžete zapojiť priamo v tomto článku alebo v sekcii Fan. Najúspešnejší z vás budú hneď po skončení kvízu vyzvaní na zaslanie e-mailovej adresy, prostredníctvom ktorej vás budeme môcť kontaktovať a odovzdať ceny. Prajeme príjemnú zábavu a držíme palce!

Ako na to? Desať minút pred začiatkom kvízu sa otvorí čakacia miestnosť. Do nej sa môžete prihlásiť tak, že napíšete Nick, pod ktorým chcete v kvíze vystupovať (pozor, v prípade, že váš Nick bude neslušný alebo vulgárny, ak sa umiestnite na priečkach, ktoré získavajú cenu, automaticky na ňu strácate nárok). Po skončení odpočtu v čakacej miestnosti sa vám automaticky spustí kvíz a môžete hrať.