Hazard s Benzemom zariadili víťazstvo pusiniek, Barca opäť zakopla (LaLiga 8. kolo)

Eden Hazard oslávil návrat na futbalové trávniky najlepším možným spôsobom. V zápase s Huescou otvoril skóre v 40. minúte parádnou strelou z diaľky. O pár minút neskôr zvýšil Karim Benzema. Francúz pridal v závere aj druhý gól a Real nakoniec zaknihoval suverénne víťazstvo 4:1.

Barcelone sa v novej sezóne vôbec nedarí. Včera opäť zakopla. V Baskicku najmä vďaka chybe Neta iba remizovala s Deportivom Alavés 1:1. V šiestich zápasoch získala iba osem bodov a figuruje na 12. mieste tabuľky.

Real Madrid – Huesca 4:1 (2:0)
Góly: 40. Hazard, 45. 90. Benzema, 54. Valverde – 74. Ferreiro

Alavés – Barcelona 1:1 (1:0)
Góly: 31: Rioja – 63. Griezmann