Atlético prekvapenie nepripustilo, zvíťazila aj Barca (LaLiga 31. kolo)

Atlético Madrid ostáva aj po 31. kole na čele tabuľky. Na Wanda Metropolitano zdolalo ohrozenú Huescu 2:0.

Tri body si do tabuľky pripísala aj Barcelona. Na Camp Nou si napokon poradila s Getafe, ktoré pred pár dňami obralo o body Real. Klub z hlavného mesta potrápil aj Blaugranas. V 69. minúte znížil na 2:3 z pohľadu hostí striedajúci Unal.

V záverečných minútach ale Barcelona definitívne rozhodla o víťazstve. Dvojgólové vedenie vrátil domácim 22-ročný obranca Ronald Araujo, v nadstavenom čase pridal svoj deviaty ligový gól v sezóne z pokutového kopu Antoine Griezmann.