Sevilla chce ísť do čela, Celta privíta Granadu

LaLigový program pokračuje aj v nedeľu piatimi zápasmi, ktoré vám ponúkame v priamom prenose. Už na obed začneme v Eibare kam pricestuje barcelonský Espanyol.

Neskôr sa presunieme do Alavésu, kde nastúpia hráči Seville s jasným cieľom. Vyhrať a získať tri body, čo Los Rojiblancos posunie do čela ligovej tabuľky. Celta bude v súboji s Granadou papierovým favoritom. Po troch náročnejších zápasoch prichádza pre Stana Lobotku a spol konečne prijateľnejší súper, a preto je zisk troch bodov povinnosťou.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Podvečer uvidíme súboj dvoch papierových ašpirantov na boj o záchranu. Valladolid to minulý rok ako nováčik zvládol s veľkým prehľadom a to bude chcieť v tejto sezóne napodobniť Osasuna. Oba celky začali sezónu nad očakávania. Kým Osasuna obrala o body Barcelonu, Valladolidu sa podarilo to isté s Realom Madrid a dokonca tím porazil aj Real Betis.

Na záver sa naopak pozrieme na súboj veľkých sklamaní. Dva ambiciózne celky, ktoré bojujú o poháre sú zatiaľ na chvoste tabuľky. Hosťujúci tím z Madridu dokonca ešte nevyhral ani jediný zápas a tak má v dnešnom zápase čo doháňať.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Program LaLigy

Eibar – Espanyol (DS1, komentuje D. Mucha)
Deportivo Alavés – Sevilla FC (DS1, D. Mucha)
Celta Vigo – Granada FC
(DS1, K. Jakubovič)
Real Valladolid – Osasuna (DS3, T. Bahník)
Real Betis – Getafe FC (DS2, T. Bahník)