Barca vybuchla v Cádize, madridské kluby bodovali naplno (LaLiga 12. kolo)

Real Madrid získal v Seville v šlágri kola všetky tri body. O víťazstve pusiniek rozhodol moment z 55. minúty. Center Mendyho si nešťastným spôsobom zrazil do vlastnej brány brankár Bono.

Darilo sa aj mestskému rivalovi. Atléti potvrdili formu aj v dvanástom kole LaLigy. V ňom si poradili s Realom Valladolid 2:0 a minimálne do zajtra sa posunuli na prvé miesto tabuľky.

Neuveriteľný šok zo Španielska. Nech dopadne táto sezóna akokoľvek, futbalisti Cádizu na ňu určite nezabudnú. Po Reale Madrid porazili aj v LaLige aj Barcelonu. O víťazstve nováčika rozhodol okamžite po príchode na trávnik Alváro Negredo. Barcelona na gól zo 63. minúty odpovedať nedokázala a pripísala si štvrtú prehru v sezóne.

Sevilla – Real Madrid 0:1 (0:0)
Gól: 55. Bono (VG)

Atlético Madrid – Real Valladolid 2:0 (0:0)
Góly: 56: Lemar, 72. Llorente

Cádiz – Barcelona 2:1 (1:0)
Góly: 8. Gimenéz, 63. Negredo – 57. Alcala (VG)