Ďalšie sklamanie Barcelony, dráma v Pamplone pre domácich (LaLiga 36. kolo)

V Pamplone sme napokon videli zaujímavú päťgólovú drámu. Všetko odštartoval v závere prvého polčasu domáci útočník Ante Budimir.

Ten napokon strelil aj druhý gól Osasuny. Okrem neho sa do čierneho trafil aj Torres, domáci napokon zvíťazili 3:2.

Dôležitý krok k záchrane urobilo Deportivo Alavés, ktoré na štadióne predposledného Elche strelilo 2 góly. Nováčik sa naopak s najväčšou pravdepodobnosťou po prehre s najvyššou súťažou rozlúči.

Barcelona stratila po remíze s Atléticom ďalšie dva body. Duel s Levante pritom vôbec nemala rozohraný zle. V polčase viedli Blaugranas po góloch Messiho a Pedriho 2:0.

Po zmene strán ale dokázali domáci dvomi gólmi v priebehu dvoch minút vyrovnať a začínalo sa odznova. Domáci si začali veriť napriek tomu, že Barcelone v 64. minúte vrátil vedenie Dembélé.

Zo štadióna však napokon odchádzali vysmiaty domáci futbalisti, ktorým sa podarilo v záverečnej desaťminútovke vyrovnať. Katalánci sa zrejme môžu s titulom definitívne rozlúčiť.