Valencia opäť remizovala, Morata strelil prvý gól za Atlético (LaLiga 25. kolo)

Netopiere z Valencie opäť nedokázali udržať vedenie a zaknihovali pätnástu remízu v tejto sezóne. Villarreal neprekvapil po Seville aj madridské Atlético a na Wanda Metropolitano prehral 0:2. Prvý gól v novom drese si pripísal Alváro Morata.

Leganés – Valencia CF 1:1 (0:1)
Góly: 89. Braitwaite – 22. Kondogbia

Síce na dvakrát ale predsa. Martin Braithwaite vyrovnal v posledných minútach riadneho hracieho času. Pre netopierov to bola rekordná pätnásta remíza v LaLige

Atlético Madrid – Villarreal 2:0 (1:0)
Góly: 31. Morata, 88. Saúl

Kedysi miláčik tribún na Santiago Bernabéu, dnes strelil svoj prvý gól v LaLige za Atlético. Bude Alváro Morata úspešný na Wanda Metropolitano?

Real Valladolid – Real Betis 0:2 (0:1)
Góly: 45+3 Mandi, 87. Joaquín

Jordi Masip nepredviedol najistejší zákrok a bol okamžite potrestaný. Gól zaznamenal krásnymi nožničkami Alžírčan Aissa Mandi. Na opačnej strane čaroval v druhom polčase jeho náprotivok Pau López.

Levante – Real Madrid 1:2 (0:1)
Góly: 60. Roger – 43. Benzema (PK), 78. Bale

Sergio Ramos kvôli kartám odpočíval, a tak si mohol kopnúť penaltu Karim Benzema a v druhom polčase aj jeho kolega z útoku, Gareth Bale.