Najlepším tipérom po prvom víkende janys

Máme za sebou prvý víkend súťaže o najlepšieho tipéra v top futbalových ligách sveta.

Počas neho sa v aplikácii FansPatriot (stiahnuť si ju zadarmo môžete tu) do hry zapojilo niekoľko desiatok hráčov, najbližšie k výhre v podobe vouchrov od stávkovej spoločnosti Fortuna je zatiaľ trio s prezývkami janys, tomi 18 a davidhaburaj.

Body sa prideľujú na základe správnych tipov, v prípade uhádnutia víťaza, či remízy získavate jeden, ak trafíte aj presný výsledok, namiesto jedného si na konto pripíšete až tri.

Aktuálny líder súťaže janys nazbieral za 38 tipovaných zápasov až 37 bodov, druhý v poradí tomi18 potreboval na rovnaký bodový zisk o tip viac. Momentálne bronzový davidhaburaj z 39 duelov vyťažil celkovo 32 bodov.

Nad hranicu 30 bodov sa dostalo päť hráčov.

Zabojovať o body a teda aj o umiestnenie na prvých troch odmeňovaných priečkach môžete až do 5. novembra 2018. Nezabudnite si preto včas pridať tipy na ďalšie zápasy anglickej Premier League, španielskej LaLigy, talianskej Serie A a nemeckej Bundesligy, ktoré sú na programe po reprezentačnej prestávke.

Tipovať jednotlivé duely môžete najneskôr 5 minút pred ich oficiálnym začiatkom.

Základné pravidlá

1. Hrať môže každý, no výhru od spoločnosti Fortuna môže získať len osoba staršia ako 18 rokov.

2. Za každý úspešný tip na víťaza/remízu (1, X, 2) získavate 1 bod, v prípade uhádnutia presného výsledku získavate namiesto jedného až 3 body.

3. Každý hráč môže mať len jedno konto, respektíve jeden nick.

4. Hráč, ktorý bude porušovať pravidlá hry, bude z hry vyradený.

5. Víťazom sa stáva hráč s najvyšším počtom získaných bodov za stanovené obdobie. V prípade rovnosti bodov vyhráva hráč s vyšším počtom odoslaných tipov.

6. Súťaž prebieha od 5. októbra do 5. novembra 2018.

Štatút súťaže nájdete tu.