Najsledovanejší zápas planéty El Clásico v kine

Legendárny zápas El Clásico po prvý raz na veľkom plátne! Športová televízia DIGI Sport spolu s mediálnym partnerom Cinema City a španielskou La Ligou sa rozhodli priniesť na Slovensko podujatie, aké tu ešte nebolo.

Už 6. mája 2018 sa strhne bitka odvekých rivalov FC Barcelony a Realu Madrid, legendárne El Clásico. Najsledovanejší zápas planéty sa dostane nielen na televízne obrazovky DIGI Sport, ale aj na plátno najväčšej sály SuperScreen na Slovensku.

“Je to unikátny projekt s výzvou priniesť pre divákov niečo, čo tu ešte nebolo a vytvoriť neopakovateľný zážitok priamo v kine. Veľmi nás teší mimoriadny záujem fanúšikov o samotné podujatie, čoho dôkazom bolo vypredanie sály SuperScreen za niekoľko hodín. Veríme, že projekt má veľkú perspektívu aj v ďalších sezónach,” k projektu sa vyjadril generálny riaditeľ DIGI Slovakia, s.r.o. Marcel Šatanek.

V rámci podujatia v kine na divákov čaká bohatý sprievodný program, ako napríklad súťaže o originálne dresy od La Ligy, kupóny na tipovanie od stávkovej kancelárie Fortuna, kupóny DIGI GO a atraktívna hlavná cena v podobe zájazdu pre 2 osoby na jesenné El Clásico naživo od spoločnosti Futbaltour.

“Aktuálne prebiehajú rokovania so spoločnosťou Cinema City o otvorení ďalších kinosál, o čom budeme našich fanúšikov operatívne informovať na sociálnych sieťach,” dodal Marcel Šatanek.

Televízia DIGI Sport vysiela španielsku La Ligu exkluzívne pre slovenských a českých fanúšikov už tretiu sezónu. V rámci svojho živého štúdia venovaného slávnemu El Clásicu pripravuje už tradične pútavý program. Televízni diváci sa môžu tešiť na komentovanie priamo z dejiska známeho štadióna Camp Nou. Počas dňa ponúkne bohatý program venovaný top gólom a slávnym momentom z histórie duelu a zároveň aj 3-hodinové štúdio s viacerými zaujímavými hosťami.

Všetky informácie o podujatí v kine a vysielaní El Clásica nájdete na webe www.digisport.sk alebo na facebook stránke DIGI Sport.