Škriniarovi sa do cesty postaví Kucka

Vo štvrtok večer zavítame do Parmy, kde nás čaká zaujímavý súboj domácich s lídrom tabuľky. V základných zostavách oboch tímov by sa mal objaviť slovenský reprezentant.

Zverenci Antonia Conteho sú vo fantastickej forme, ktorú budú chcieť tentokrát potvrdiť na štadióne utrápenej Parmy. V prípade víťazstva bude mať Inter na prvom mieste tabuľky už šesťbodový náskok, jeho mestský rival totiž včera stratil ďalšie body, keď na San Sire len remizoval s Udinese.

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Nerazzurri cítia, že by sa to tento rok konečne mohlo podariť. AC začína strácať dych a Juventus je ďaleko od svojej najlepšej verzie. Inter neprehral od 10. januára ani jeden zápas a momentálne ťahá päťzápasovú víťaznú šnúru. Modročierny tím dostane ideálnu príležitosť svoj náskok navýšiť.

Parma je na opačnej strane tabuľky. Nevyhrala ani jeden zápas z posledných pätnástich a naposledy sa zo zisku troch bodov radovala ešte v novembri minulého roku, keď v Janove zdolala Grifonov. Ducali chýba v poslednom období aj trochu šťastia, proti Udinese aj Spezii viedli už o dva góly, ani v jednom prípade si ale vedenie nedokázali udržať a nakoniec získali iba bod.

Trénerovi Antoniovi Contemu chýba iba Sensi, inak má k dispozícii kompletný káder. Roberto D’Aversa mu môže v tomto ohľade len závidieť, v dnešnom zápase nemôže počítať s päticou hráčov Caviglia, Pellé, Gervinho, Zirkzee a Cornelius.

Parma – Inter (komentuje M. Petro)